Pytanie
#1
Witajcie. mam pytanie. Czy mozliwe ze w dyniarce tej wielkosci jasnopyl moze powodowac duze lagi?
(chodzi mi o ten w podlodze)


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Zależy ile pięter zrobisz jak max 7 to nie ma aż takich lagów ale jak np.20 pięter to są lagi


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#3
tylko chodzi mi oto ze w tej dyniarce sa dopiero 3 pietra i mam mega sciny. przez ok. 3 min mam 40 fps + a co jakis czas spada do ok. 2 i tak je mam przez 20 s i wszystko sie ciagle powtarza. pisze ten watek poniewaz mozliwe ze te lagi powoduje jasnopyl.
#4
Sam jasnopył nie powinien generować aż takich lagów, gorzej gdyby to były lampy, wtedy znacznie mogłyby obciążać twój komputer/laptop. Najwięcej lagów może być spowodowanych prze bloki redstone, o ile je posiadasz w swoim mechanizmie, a jeżeli nie to może twój sąsiad/sąsiadka mają również jakieś mechanizmy, które mogą być przyczyną twoich kłopotów.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
raczej to przez sasiadke / sasiada a nie przez tak malo ilosc blokow redstone. W tej dyniarce kazdy ma lagi. Jeszcze nikogo nie spotkalem ktory by ich nie mial w tym miejscu Tongue
Temat mozna zamknac ;c


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości