Czemu to zmieniliście...? było dobrze
#1
Witam jak wiadomo dostałem bana za przekroczenie warnów ale tu jest pytanie...Jak zawsze się dostawało bana to po banie wszystkie warny się usuwały i było 0% a ja dzisiaj wbijam bo ban się skonczyl a tu 90% warnów (tych które już dostałem dawno) i tu drugie pytanie ?Czemu teraz dostaje się warny na 5 miesięcy a nie na 2 jak kiedyś ?zauważyłem to odkąd nasz puyan został adminem to są na te 5 miesięcy bo teraz ktoś dostanie warna takiego praktycznie za nic i musi czekać praktycznie masę czasu...bo sorry warny do już 2 połowy 2016 roku ? przecież to nie logiczne aby one się przedawniły...a zwłaszcza jak się ktoś na kogoś uweźmie to masakra więc tu pytania do cb CICHY

Czy skrócicie przedawnianie warnów do 2 miesiency lub ewentualnie 3 ?
Czy znowu bo banie wróci licznik warnów 0% ?


//Edit
patrząc logicznie te warny powinny być przedawnione ze względu na to że za nie już odbyłem taką jakby KARE w postaci bana na miesiąc
//Edit 2
i może weliminowac bensesowne warny za nwm ? X30 :C (smutnych boziek)?
........................................UwU
Niedostępny
#2
Co Ty masz z tymi warnami? Ja dostałem jeden za coś tam i też miałem na pięć miesięcy, a puyan napisał,. że już sobie tak ustalił, każdemu daje na pięć miesięcy. Po prostu "bądź grzeczny" i się nie przejmuj tymi warnami, to szybko Ci miną
Niedostępny
#3
wlasnie FLP ja np. mam 0% warna Tongue
Niedostępny
#4
Szczerze mówiąc to Kubusieg powinien dostać warna teraz. No ale ostrzeżenie słowne i mam nadzieję, że sobie zapamiętasz.

Pogódź się z tym i pisz... "inaczej".
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości