Cichusku zobacz :)
#1
Question 
Cześć! Chciałabym wyjaśnić nieporozumienie (ban) związany z Arbuz33 i MiwakoNe.
A więc Magda123love oszukała je na dużą ilość pieniędzy. Dziewczyny znały jej hasło i chciały to odzyskać. Weszły na to konto. I zostały zbanowane. Zostały zbanowane za multikonto ale Arbuz33 i MiwakoNe tylko,że to są zupełnie inne osoby. Przyjaźnią się w realu. Żałują tego co zrobiły. I proszę w ich imieniu a unbana. To ich pierwszy ban.Myślę, że zasługują na 2 szansę. Żałują i proszą o unbana. Smile


GrzanaPL Cool

PS. Proszę o nie zamykanie wątku,ponieważ chciałabym poznać odpowiedź
Cichuska.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#2
Ciągle kłamiecie, najpierw niby kazała zniszczyć działkę, teraz jakieś oszustwa... Powiedzcie przynajmniej prawdę.


Nie jestem za unbanem.
#3
Mówię prawdę. One same zostały oszukane chciały się odegrać. Może chociaż skrócenie bana? Lassem39 mnie w to nie mieszaj ja z tym nie miałam nic wspólnego.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
Skoro magda123Love oszukała je wystarczyło zrobić pare ss-ów i wrzucić na forum że zostały oszukane a nie włamywać się komuś na konto i równać wszystko z ziemią. Zostały one zbanowane przez Puyan-a a więc do puyan-a powinienieś kierować te prośbę.Jakby puyan tego nie zobaczył to by nic nie miała.A to że dały się oszukać to ich problem.Ja jak robie z kimś wymiane na większą skale zawsze robie ss-y.
#5
Ufały jej.Wcześniej się ,,kolegowały" i mieszkają blisko siebie. Nie wiem, nie ważne. Ale TO NIE JEST MULTIKONTO!!! A tak w ogóle to jestem dziewczyną xD Kasia. Pozdro
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
nie znam tej calej sytuacji, wiec nic tutaj nie pomoge.
wszystkich wymienionych zbanowal puyan dlatego tylko on sie moze wypowiedziec w tej sprawie.
na jego obrone (puyana), moge dodac, ze miwakone zostala zbanowana za multikonto natax3 i madziax5, a nie (jak z twojego postu wynika) za multikonto z arbuz33.
tak samo skoro rzekomo zostaly oszukane przez magda123love, to powinny to zglosic, a nie okradac ja ze wszystkiego.
tak czy siak dla nich ban tez sie nalezy, czy na stale to juz zalezy od puyana.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Aha. Czyli na zawsze. Puyan ich nie odbanuje. Jedno wiem na pewno Arbuz33 nie ma żadnego multikonta -.-
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#8
Arbuz33 - była na Magda123love w tracie dostania perma.
natax3, madziax5, Miwakone - jakieś multi acc, które rozwalało działkę.
Z rozpędu dałem permy za multi acc.

Oczywiście, że unbana nie dam.
Nie będzie tolerowany samosąd. Okradł ciebie ktoś? Zgłoś to na forum.
W dodatku jeszcze zaczęły kłamać, że okradły ją po to, aby pomóc zrobić jej od nowa działkę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości