[Nvidia] Jak zwiększyć ilość FPS w MC/grze?
#1
Hai.

Jestem tutaj, gdyż odkryłem Amerykę jak znacząco pomnożyć klatki w grze. Jeżeli masz problem w Minecrafcie z 18 fpsami na najniższych? Nie wyciągasz na pustej mapie 60? To jest dla ciebie! Tylko musisz mieć kartę Nvidii i prawdopodobnie masz laptopa.

1. Pobierz najnowsze sterowniki ze strony producenta [KLICKKLOCK] lub przez odpowiednie oprogramowanie GeForce Experience oraz zainstaluj je.
2. Znajdź na swoim komputerze "Panel sterowania Nvidia" (Na pulpicie: PPM)
[Obrazek: QvmVCgN.png]
3. Podążaj za obrazkami:
- wejdź w odpowiednią podkategorię
- kliknij "Dodaj"
[Obrazek: bO4bkza.png]
- znajdź odpowiednią pozycję i kliknij odpowiedni przycisk
[Obrazek: m6iBwND.png]
- wybierz odpowiednią opcję
[Obrazek: gRDQ1AJ.png]
- OPCJONALNIE wybierz opcje na liście poniżej, takie jak wygładzanie krawędzi (zmniejsza FPSy w zależności od typu ustawienia)


Panel sterowania Nvidii jest bardzo przydatny nie tylko do zwiększania wydajności, czy przełączania obsługiwanej karty, ale także do upiększania starszych tytułów, które nie obsługują AntyAliasingu lub używają już niewspieranego, lub AA FXAA i MSAA jest bardziej wydajny, jak np. w przypadku GTA: San Andreas.
Można to wykorzystać do wielu innych gier i programów, lecz pokazałem tutaj przykład Javy, ponieważ jest to forum pod Minecrafta.


Ewentualne problemy:
1. Nie mam opcji "Procesor NVIDIA o dużej wydajności".
Well, you're f Na swoim komputerze nic nie zrobisz według tego poradnika
2. Mam kartę zintegrowaną oraz AMD, co mam zrobić?
Poradnik jest pod karty NVIDIA, niestety nie pomogę aktualnie. rip m8
3. Ale ja tam nie mam żadnego panelu sterowania.
Powtarzam sprawę sterowników. W następnej kolejności użycie narzędzia "Wyszukaj", potem nie wiem.
4. Admin daj diamenty/vipa/kasę/2^n/What's 0 divided by 0?
Nie.


Ach, ogólnie to nic nie zrobiłeś, tylko zmieniłeś główną kartę graficzną. Gz.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości