Unban
#1
proszę mogę dostać już ub nie mam hacków a bana mam ponad kilka lat
to jest najlepszy serwer na jakim grałem bardzo prosze o ub błagam pls chcem przetestować tu swoje konto premium pls Cry
#2
(10-20-2015, 14:44)piotr2221 napisał(a): chcem przetestować tu swoje konto premium pls Cry

To testuj na innym serwerze ;p

Trzeba było nie chetować i nie oszukiwać bo administracja na pewno już ci dała nie jedną szansę...Trzeba było o tym wcześniej pomyśleć

//Edit
Nie zasługujesz na UB moim zdaniem ;p
........................................UwU
Niedostępny
#3
(10-20-2015, 14:47)Mateuu napisał(a):
(10-20-2015, 14:44)piotr2221 napisał(a): chcem przetestować tu swoje konto premium pls Cry

To testuj na innym serwerze ;p

Trzeba było nie chetować i nie oszukiwać bo administracja na pewno już ci dała nie jedną szansę...Trzeba było o tym wcześniej pomyśleć

Do Zamknięcia
No nie koniecznie.. Mojemu kuzynowi nie dała. A poza tym jak nie grał tu już kilka lat i rzeczywiście nie ma cheatów to może by dali ostatnią szansę? Jestem za unbanem.
btw. Nie pisz "do zamknięcia", ponieważ może inne osoby też by chciały wypowiedzieć się na ten temat? Przypominam Ci też, że za to jest warn Tongue (zabawa w moderatora)..
#4
(10-20-2015, 15:16)lassem39 napisał(a):
(10-20-2015, 14:47)Mateuu napisał(a):
(10-20-2015, 14:44)piotr2221 napisał(a): chcem przetestować tu swoje konto premium pls Cry

To testuj na innym serwerze ;p

Trzeba było nie chetować i nie oszukiwać bo administracja na pewno już ci dała nie jedną szansę...Trzeba było o tym wcześniej pomyśleć

Do Zamknięcia
No nie koniecznie.. Mojemu kuzynowi nie dała. A poza tym jak nie grał tu już kilka lat i rzeczywiście nie ma cheatów to może by dali ostatnią szansę? Jestem za unbanem.
btw. Nie pisz "do zamknięcia", ponieważ może inne osoby też by chciały wypowiedzieć się na ten temat? Przypominam Ci też, że za to jest warn Tongue (zabawa w moderatora)..

Na pewno wiele szans dostał i nic ;p ja nie jestem za ub bo bendzie chetpwoal a jak tylko za premium aby je PRZETESTOWAĆ to niech to zrobi na innym serwie. btw. to nie jest zabawa w moderatora kolego tylko informacja że moim zdaniem tu nie trzeba więcej wypowiedzi/watek jest do zamkniecia wiedz ze zawsze takl pisze i admin zamyka i nie musi odpisywać czasami odpisuje ;p
........................................UwU
Niedostępny
#5
jesli dostał perma za cheatowanie to dostawał pewnie wiele razy bana na kilka dni... Więc trochę tych szans miał...

Dlatego jestem na nie. Bo potem się pełno "oskich" robi...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
ale kurde wy nie rozumiecie nie wasza sprawa czy mialem bany mam bana już od kilku lat i może wreszcie chce ub a wy mówicie ze nadal mam cheaty mateuu dawaj skpe pokaże ci ze nie mam cheatów
#7
Zamykam, bo wynikła tu niepotrzebna dyskusja, nawet nie napisałeś o jaki nick chodzi Shocked Administracja jeśli uzna za stosowne dopisze się jeszcze pod tym wątkiem.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości