Hasło
#11
(10-19-2015, 10:07)Dawidashhek napisał(a): Jak to ?? To nie jestem ja ! Nie mówcie że wysłaliście jakiemuś typowi bez weryfikacji hasło do mojego konta z ponad milion $..
@@@
W tym temacie co podesłałeś widzę że wstawił jakieś zdjęcie które już jest usunięte, ale logiczne jest że każdy bez problemu może coś takiego podrobić, dlaczego nikt nie zapytał o numer telefonu ?? Błąd z waszej strony.. Proszę mi powiedzieć co teraz.

wiesz, kazdy moze sie pomylic.
nie sprawdzam kont dokladnie, skoro mam cos na screenie i nie widze nic podejrzanego to raczej temu ufam, tak samo bylo w tym przypadku.
jedyne co moze cie "pocieszyc", to informacja, ze co jakis czas czyszcze konta nieaktywnych graczy ktorzy nie logowali sie ponad miesiac. czyszcze ekwipunki, kase i jakies inne informacje. nawet jesli nikt by nie dostal dostepu do twojego konta, to twoj milion (jezeli go miales) i tak by przepadl.
sprawdzilem ta cala historie i znalazlem tylko winowajce calego zamieszania, jak i rowniez przegladnalem tez wszystkie logi serwera od 17 sierpnia i historie (do jakiej mam dostep) multikont tego gracza. niestety pieniedzy nie znalazlem, a konta ktore wykrylem maja przy sobie jakies marne grosze.
oczywiscie moglem cos przeoczyc, bo bylo tego sporo, ale nic juz nie poradze. twoje pieniadze pewnie zostaly po prostu usuniete albo przelane na inne konto, co jest tutaj bardziej prawdopodobne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Hm, od kiedy niby usuwasz kasę gdy ktoś się nie loguje ? kiedyś chyba przez pół roku nie wchodziłem i kasa nie została usunięta, nie będę płakał o tą kasę, jedynie bym prosił o podesłanie mi hasła na pw do mojego konta Dawidashhek żeby nikt się pode mnie już nie podszywał
Dowód że to jest moje konto http://scr.hu/2oml/k7138 w razie wątpliwości na pewno Rzepielinka może potwierdzić moją tożsamość. Pozdrawiam

Ps. czy w tych logach nie ma nicku gzywa, spz123 albo spz1234 ?
#13
wyslalem haslo na pw.
tak, jest nick spz1234, gzywa i cala reszta multikont, ale zadne z nich nie ma tylu kasy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości