to dla admina xd i dla graczy
#1
cześć włąśnie cos zobaczyłem za murami spawna
xd to ja nie zrobiłęm jak coś
http://scr.hu/7ftz/puc55
#2
Tak apropos co robią te wagoniki i łódka na
X -220
Y 64
Z 1124
?


Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Spawn jest zbugowany. Kiedys wbijam na classica i pojawiam sie w takim miejscu: ss
Wszystko jest za murami spawnu Shocked nie wiem jak ale jakos pominolem czesc zabezpieczonego terenu. (tam gdzie nie da sie wejsc)


Załączone pliki Miniatury
           
#4
Jak sie siedzi na koniu, lodce, wszystkim na czym mozna jezdzic to wywala wlasnie tam po wejsciu na serwer. Gracze stamtad ida a pojazdy zostaja. A co do tej budowli, to administracja pewnie budowala cos, tak jakby projektowala, by potem to dac na glowny spawn. To logiczne, nie wiem co w tym takiego.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Niedostępny
#5
(10-11-2015, 14:16)FLP napisał(a): Jak sie siedzi na koniu, lodce, wszystkim na czym mozna jezdzic to wywala wlasnie tam po wejsciu na serwer. Gracze stamtad ida a pojazdy zostaja. A co do tej budowli, to administracja pewnie budowala cos, tak jakby projektowala, by potem to dac na glowny spawn. To logiczne, nie wiem co w tym takiego.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

na innych serwerach tez moze wywalic na mape spawnu np. gdy siedzi sie na koniku.
tak, skopiowalem w tamto miejsce czesc spawnu aby spokojnie zbudowac arene, a potem przekopiowalem ten fragment na glowny spawn. potem to usune gdy bedzie mi sie chcialo ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości