kolejna prosba do pana puyan
#1
witam . wie pan dlaczego miałem te konta sony717 i teraz ponsse .ponieważ bardzo mnie ciagnie na ten serwer wiec jak dostałem bana na mateusz717 , to zrobiłem ponsse i znowu chciałem zacząć od nowa . ale nie bo za to jest ban . czyli jak np. mateusz717 dostal bana to nie mogę zrobić innego kata przecież tak i tak już prawdopodobnie nie wejde na mateusz717 (bardzo bym chciał o unbana) wiec nie mogę mieć innego kata ? proszę o unbana przysięgam ze nie bende już tak robil po prostu chce tylko grac na tym serwerze bo mi się bardzo spodobal. mysle ze to kolejny raz przemyślisz panie puyan .
#2
skoro napisał ze cie nie odbanuje to nie spam i nie nabijaj wątków
Daj plusa Big Grin
#3
ale la bardzo proszę pana puyana na kolanach jestem bardzo przywiązany do tego serwera proszę was badzcie ludzmi
#4
Tylko ze kara to kara. Puyan powiedział ze nie da ci ub :o
Poza tym gdybys był powiązany z tym serwerm to byś nie miał mk. Ja gram już tu pare lat i jeszcze nigdy nie miałem bana Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#5
Ja bym proponował sprawdzić czy matik717 to jego mk, bo mateusz717 i matik717 jest podobny, co nie? Wink
#6
(10-03-2015, 17:27)bezimiennybartek napisał(a): Ja bym proponował sprawdzić czy matik717 to jego mk, bo mateusz717 i matik717 jest podobny, co nie? Wink
Na ten nick nikt nie wchodził od ponad 2 miesięcy i 3 tygodni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości