Help :O
#1
Witajcie Sad mam taki problem. Gdy wpisuje /p h zawsze pojawialem sie na mojej glownej, pieknej dzialce. Jestem vipem wiec mam 3 dzialki. Dom kaktusarke i 1 na ktorej sa tylko kawalki ziemi. Dzis po wpisaniu /p h pojawilem sie na tej z sama ziemia. Gdy ktos mnie odwiedzi tez tak jest. Wczesniej po odwiedzeniu i wpisaniu /p h wszyscy pojawiali sie na dzialce z domem. Czy da sie to jakos zmienic ?
To jest straszne Cry Najgorsze jest to ze inni gracze zeby wejsc do mojego domu musieliby przejsc ok. 3k kratek... Poza tym zmienily mi sie kolejnosci tp na dzialki.
Zawsze bylo:
dom:1 moj dom
dom:2 najgorsza dzialka
dom:3 kaktusarka

A teraz jest

dom:1 najgorsza dzialka
dom:2 kaktusarka
dom:3 moj do

HElP Cry !!!
#2
Niestety tego cichy nie da się zmienić kiedyś pisał abyś spróbował opuścić 1 dzialke i zajac ją jeszcze raz kiedyś też tak miałem ale ten sposób nie pomaga
ale skoro to ejst najgorsza dzialka i na niej ziemia to ja opusc i zajmij sobie inna taka xD
........................................UwU
Niedostępny
#3
Masakra...


Załączone pliki Miniatury
       
#4
to może nei spam i opusc ta 3 dzialke i sprawdz jak jest ? najwyżej zajmiesz inna dzialke bo bendzie taka sama (pusta)
........................................UwU
Niedostępny
#5
NAPEWNO cichy nie moze tego zmienic? Cry
Zrobilem co mi radziles i zmienila sie na kaktusarke tylko ze jej juz nie opuszcze Cry
#6
Nie da się nic zrobić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości