moderatorzy
#1
Moja propozycja polega na tym, aby dodać na serwer kilku moderatorów, oraz w końcu dać moderatora na serwerze Rzepielince. Niestety na serwerze pvp (nie wiem jak jest na innych bo tylko na pvp gram) nie da sie grac. Mozna tam spotkać cheaterów z vipami, ludzi z aurą, którzy byli juz banowani raz lub dwa. Napisz Cichusku co o tym sądzisz.
pozdrawiam
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Na razie serwer nie potrzebuje więcej Moderatorów.
Daaj pluseła SmileDiamond
#3
Co do haxów, to trzeba się zgodzić. Jest ich pełno i nie da się grać.

(09-15-2015, 18:38)fretka333 napisał(a): Serwer nie potrzebuje moderatorów? To ja chyba pomyliłam serwery i nie grałam na sky-landzie. Kiedyś gra tutaj była przyjemnością, a teraz jest to tylko użeranie się z cheaterami i psucie sobie nerwów.

Właśnie dlatego przestałem grać.

TAPTALAK
#4
(09-15-2015, 18:28)kolbaa6 napisał(a): Na razie serwer nie potrzebuje więcej Moderatorów.

nie zgadzam sie z tym, mógłbyś z argumentować?
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#5
Juz dawno chciałem dodac taki post nie Cichusek doda tez na classica moderatorów moze byc 1 ale musi miec czas na obserwację pvp, bo tam sie roi od cziterow.
#6
Serwer nie potrzebuje moderatorów? To ja chyba pomyliłam serwery i nie grałam na sky-landzie. Kiedyś gra tutaj była przyjemnością, a teraz jest to tylko użeranie się z cheaterami i psucie sobie nerwów.
#7
Da się tu zrobić Anty-Cheat ?
#8
(09-15-2015, 18:42)_PanCreeper_ napisał(a): Da się tu zrobić Anty-Cheat ?
Podobno jakiś jest - wyrzucający z serwera za zbyt szybkie uderzanie (klikanie).
#9
Tylko co to da jak szybkość ataku można zmniejszyć w huzuni i innych tego typu cheatach.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
(09-15-2015, 18:29)Raditz napisał(a): Właśnie dlatego przestałem grać.

TAPTALAK
Jeśli to się nie zmieni, ja także nie zawaham się zrezygnować z gry tutaj, ale wciąż mam nadzieję, że ktoś w końcu to ogarnie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości