Do Cichego
#1
Cześć. Chciałbym złożyć skargę na rzepielinkę, która serwer ma w głębokim poważaniu. Dzisiaj około 5-10 osób potrzebowało pomocy, np. nagranie jakiejś transakcji (niektórzy nie posiadają takiego komputera, który jest w stanie nagrywać), kilka osób oszukano. A co w tym czasie robił nasz kochany admin? afczył. To nie jest normalne zachowanie moderatora. Trochę za bardzo rządzi się na forum. Zamyka wszystkie wątki, warnuje i udaje świętą. Według mnie, ona powinna byc dyskwalifikowania ze swojej funkcji. Pewnie dostanę Warna/bana za wyrażenie swojego zdania. Też hejtów nie zabraknie. Pozdro.

Dodam, że nie dziwię się, że teraz wszyscy przenoszą sie na ****. W propozycjach odpowiedzi ( wszystkie) są na nie, bo to tamto. Ten serwer sie rozpadnie.
#2
rzepielinka nie ma funkcji administratorskich na serwerze, jest tylko moderatorem na forum gdzie wedlug mnie dobrze wykonuje swoja role.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Poza tym nie zawsze mam czas na grę, ale kiedy jestem na serwerze to chętnie pomagam.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości