Sklepik...
#21
Popieram pomysł z gąbkami zwłaszcza na waterblocku Smile
#22
(09-13-2015, 11:35)wiktorb38 napisał(a): Popieram pomysł z gąbkami zwłaszcza na waterblocku Smile
Na s2 raczej Nie, bo bierze wodę od sąsiadów.

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#23
cichy pisał że nie może dodać gąbki no ale zamiast gąbki nwm np atrametn bo go też troszku ciężko zdobyć a takie 5 specjalnych rzeczy w sklepiku by się przydało

i cichy może wkońcu odpiszesz co sądzisz o tych propozycjach ?
........................................UwU
Niedostępny
#24
a głowy nie są czasem tylko na 1.8 (pytam się bo niewiem)
#25
Wszyscy piszą propozycje dotyczące sklepu vip, a ja jestem odmienny (cóż) napiszę (z racji tego ze nie chce mi sie nowego wątku pisać) że przydałby się pvp na surowcowej lub moby na spawn xD

Dodam jeszcze, że te endstone które mają JawelCraft i Ninii_ na classicu, stracą swoją wartość. Według mnie, najlepiej, zeby end był odblokowany zamiast endstone w sklepiku VIP. Było by ciężej zdobyć ten surowiec.
#26
Cóż... to prawda, jednak wymiar End nie zostanie odblokowany, bo wtedy będzie mniej slotów, a sklepu VIP nikt nie ma ochoty budować -.- a co do PvP na surowcach... brzmi ciekawie Tongue A moby na spawn to kiedyś usunięto, ponieważ robiłeś sobie AFK, a w tym czasie zombie mógł cię zabić Angry

P. S. nie zamykajcie tematu to dodam jutro screena przykładowego sklepu/skupu VIP/SVIP xd (dzisiaj piszę rozprawkę na język polski dlatego :/)
(09-14-2015, 14:12)bezimiennybartek napisał(a): Według mnie, najlepiej, zeby end był odblokowany zamiast endstone w sklepiku VIP. Było by ciężej zdobyć ten surowiec.

W endzie jest pełno EndStone'a xD Nie opowiadaj takich bajek xD

Niedostępny
#27
@IamAwesomeArcher w sensie, ze trudniej ze np ktoś idzie do sklepu i sobie kupuje itd. A tak to trudno portal znaleść xd
#28
(09-14-2015, 16:54)bezimiennybartek napisał(a): @IamAwesomeArcher w sensie, ze trudniej ze np ktoś idzie do sklepu i sobie kupuje itd. A tak to trudno portal znaleść xd

ale cichy nie wlaczy portalu po 2 ten krto ma x-raya szybko sobei znajdzie
........................................UwU
Niedostępny
#29
To do rzeczy, to jakie nowe rzeczy chcecie, żeby były w sklepie/skupie na spawnie (ewentualnie sklepem/skupem VIP)? Słucham wszystkich Smile Bo ja nie wiem za bardzo co xD na pewno rudy kwarcu, drewno nowe oraz... może możliwość enchantowania za $? xD

Niedostępny
#30
sklepik vip
-end stone
-diax zbroje dla konia
-spawn krowy grzybowej
-atrament
-głowa crepera lub zombie (ewentualnie zmienianie co mieciac np creeper potem zombie potem szkielet i znowu creeper cos w tym stylu

//warn
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości