Sklepik...
#11
Oj tam, drewno itd można dodać, ale główki niech pozostaną trudne do zdobycia, i graczy i szkieletów Tongue
Niedostępny
#12
Graczy już nie zdobędziesz, ale jakieś zombie mogłoby być :p Mrocznego szkieleta to wiadomo, że jak coś to z netheru tylko.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#13
(09-12-2015, 09:59)Cichusek napisał(a):
(09-11-2015, 21:35)IamAwesomeArcher napisał(a): Gąbka... w wypadku 1.7 to będzie tylko blok dekoracyjny xd

bedzie pochlaniala wode z sasiednich dzialek i na mapie surowcowej.
na 1.8 usprawniono gabke w ten sposob, ze po jej uzyciu staje sie mokra i trzeba ja wysuszyc aby ponownie pobrala wode, w 1.7 caly czas moze ja pobierac..

Gąbka pochłania obszar wody o wymiarach 5x5x5, a "odległość" pomiędzy jedną działką a drugą (czyli ten chodnik), właśnie wynosi 5 klocków, więc nie starczy zasięgu pochłaniania wody, żeby pochłonąć wodę z innej działki Tongue

Niedostępny
#14
noo a end stone też by był dekoracyjny xD

Cichy mioże powiększyć sklep i dodać takto więcej itów lub wywalić te niepotrzebne i zrobic np nowy dział np bloki exkluzywne i tam do kupienia diaxy latarnie endstone gabki itp
........................................UwU
Niedostępny
#15
Hmmm... tylko, że dla cichego powiększenie sklepu to jak robienie sklepu dla VIP xd (bez urazy) - czyli nie powiększy sklepu ;d

Niedostępny
#16
No masz rację. Po za tym administracji nie opłaca się wprowadzać zmian

Wysłane z mojego Samsunga GT-I9060I
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#17
no właśnie mini sklepik vip z gąbkami end stonem zbrojami dla koni i może z specjalnym mobem spawnu krowa grzybowa (bo inaczej jej sie nie zdobedzie)
było by właśnie fajne taki mini by by tp do niego w sklepie i by bylo male pomieszczonko i tam 5 lub 3 tabliczki z specjalnymi itemami jak:
-gąbbka
-end stone
-spawn krowy grzybowej
-diax zbroja dla konia (niewymagane)
-głowa (1 głowa xd) creepera lub czegos innego i jak by sie cichemu chciało by je zmianiel co 1 miesciac inan glowa np 1 miesiac creeper 2 szkielet 3 zombie itp.

Tutaj przykład takiego pomieszczonka

jak cichy nei chcesz ramek to zrób tabliczki (ja zrobilem tak na szybko dlatego tabliczki)
........................................UwU
Niedostępny
#18
Towary typu gąbka czy endstone wprowadziłabym do sklepu vip ;> żeby nie było Smile
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#19
Tylko haczyk Tongue Cichuskowi nie zbuduje sklepu VIP Sad Błagam Drogi Cishusku nie bądź taki Cry i zbuduj dla nas wszystkich ten sklep VIP...

Niedostępny
#20
Noo wtedy bedie wiecej vipow na serwie czyli wieksze zarobki
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości