Lagi
#1
Dlaczego na PVP jest dużo lagów ? :o
#2
Co masz na myśli? Lagi klientowe AKA spadki FPS AKA ściny CZY lagi serwerowo/internetowe AKA cofki AKA nie wystrzeliwująca lub strzelająca po 10 sekundach broń? Sprawdzałeś już jak szybki i dobry masz internet? Jak nie możesz się ruszyć bo Cię ciągle cofa, strzel z pistoletu lub dowolnej broni jaka w ogóle odpycha Cię i będzie OK! Jak nie możesz się ruszyć bo Ci się gra zamraża to spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne w opcjach, a jak nadal jest źle to niedużo mogę poradzić na lagi z klienta Sad
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
Mam cofki i snajpa za późno strzela. :p
#4
Zmniejsz ustawienia Minecrafta do minimalnych, powinno poskutkować.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
Lagi mc, a lagi na serwerze to co innego. Ustawienia graficzne nie mają wpływu na to, że mu snajperka za późno strzela .-.

TAPTALAK
#6
Creeper, sprawdź na speedtest.net jaką masz szybkość połączenia (użyj najlepiej Google Chrome na speedteście) a potem na pingtest.net sprawdź ping, "skakanie" pingu, oraz utratę pakietów (tym razem użyj Firefoxa). Jeśli speedtest da Ci szybkość pobierania (download speed) mniejszą niż 1 Mb/s albo pingtest pokaże że packet loss (utrata pakietów) wynosi 1% albo więcej albo jeden z tych testów pokaże ping większy niż 100 ms albo pingtest pokaże że jitter (zmiany pingu) jest większy niż 50% pingu albo jeśli więcej niż jedna z tych rzeczy będzie prawdą, to wina twojego internetu. Jeśli nic z tych nie jest prawdziwe, to raczej wina serwera i jest to już sprawą Cichego.
Nie mam sygnatury. Enderman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości