Ostatnia szansa...
#31
jak to 1 gb ram na tym sprawnie windows dziala ? xD

tak ale mozna sobie tak mc ustawic ze masz 200fps naawet na 1 gb ram
........................................UwU
Niedostępny
#32
Wy myślicie pomysłowo, a nie przewidujecie. Czy coś takiego.
Większość propozycji byłaby atrakcyjna na tydzień, a potem takie /aukcje by były i tak nieopłacalne.
Następna część propozycji jest w mniejszym lub większym stopniu niewykonalna, albo wprowadzenie jakiejś zmniejszy wygodę gry na serwerze (np. lagi) nieproporcjonalnie do funkcji.
Jeszcze inne wprowadzają większe pay2win/pay2progress, czy inne takie, to co jest wystarcza.
Kolejne będą nadużywane, inne zmieniają zbyt znacząco rozgrywkę.

Ajjj.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#33
no z tymi komędami to już przesada ale serwa na 1.8 można by było zrobić ale nie tajak było na te 5 dni tylko do wyjscia nowej wersji i dobrych pluginow na 1.9 bo sam cichy pisał że 1.8 ma lepsze zabezpieczenia Smile
........................................UwU
Niedostępny
#34
(09-09-2015, 19:11)Hayer napisał(a): Wy myślicie pomysłowo, a nie przewidujecie. Czy coś takiego.
Większość propozycji byłaby atrakcyjna na tydzień, a potem takie /aukcje by były i tak nieopłacalne.
Następna część propozycji jest w mniejszym lub większym stopniu niewykonalna, albo wprowadzenie jakiejś zmniejszy wygodę gry na serwerze (np. lagi) nieproporcjonalnie do funkcji

Co do aukcji sa one na gc i jakos ludzie licytują się i fajnie jest można powalczyć o jakies itemki Smile a co do lagow nie zauwazylem jeszcze na serwerze gc na sea chyba ze na mojej wyspie ale coz taki jestem ze lubie wszysko autosystemy bo u mnie na wyspie spadają fps około 50-100 niektórzy maja 0 ale jakos im to nie przeszkadza xD
#35
(09-09-2015, 20:57)RXWojna1 napisał(a): niektórzy maja 0 ale jakos im to nie przeszkadza xD

Co proszę ?! IM TO NIE PRZESZKADZA ?! pierwsze słysze nie raz nazekali na lagi na prisonie na spaawnie prison lub classic przez awszeautomaty nawet ja jedynie teraz nie marudzę xD

Ale gdyby nie moje teraz 200 fps bym marudzil a po 2 takto gracza tylko na spawnie ale jak zacnie lagowac nawet na id 30Emerald0 to przestranagrac mo maja lagi xd
........................................UwU
Niedostępny
#36
ale to jest sea block i tam nie musza wyspy odwiedzać jest daleko i nikomu nie przeszkadza a sa temu takie lagi bo jest już bardzo rozbudowana i wielkość 97x97 i wysoka 256 a do te tam nie zauwazylem scinek/ lagow serwa tylko po prostu laguje tym co maja kompy stare kilku letnie i tam np. zlozycie procka chodzącego jest 80% a co dopiero jak odpala mc sam na takim probowalem i prawie się nie da ma się max kilka fps xD
#37
no niestety takie czasy ze niektorzy nie maja intel i7 32 gb ram itp xd
........................................UwU
Niedostępny
#38
moim zdaniem te aukcje są w ogóle nie potrzebne jest to tylko niepotrzebny spam na chacie i lagi
jestem na nie Rolleyes
Daj plusa Big Grin
#39
Mateuu mam do czynienia z kompami na których przy wlaczonym systemie i 30 watkach procek ma 100% bo poszedłem na technika info. a te stare kompy sa po prostu do cwiczen rozbiorowych wiec jak ktoś ma takiego kompa to pozdro
#40
nie każdego stac na dobry komputer Shocked
dlatego jestem przeciwny wprowadzeniu pełnej wersji 1.8
Daj plusa Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości