Ban...
#1
Information 
Mój nick: GrzanaPL
Treść: A więc dostałam bana za obraze adminów. Spoko tylko nie wiem jak was
obraziłam.Możliwe że coś pisałam bo któryś z adminów bawił sie z mute...
Dostałam mute na 10 min za ,,nie będe go bić" (NIE PRZEKLINAJ!) po czym
unmute... za chwilę mute na 5 min potem unmute i znów na 5 min.
CHORE! Więc co napisałam tak bardzo obraźliwego?


EDIT: Pierwszy ss przez przypadek nie zwracać na niego uwagi Tongue
EDIT 2: Czemu dostałam globalnie a nie tylko na pistolety?


Załączone pliki Miniatury
           
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#2
Może obrażałaś adminów na innym serwerze niż pistolety. Pamiętam zresztą, że już raz na chacie pisałaś z kimś o banowaniu z dowodami ze Skype jak ja byłam na pistoletach, nie widziałam wtedy nic obraźliwego w kierunku administracji, ale pisałaś sporo niemiłych rzeczy (coś w stylu: zaraz mnie zbanują za to, że mam własne zdanie itp.). Po prostu przypomnij sobie co pisałaś, bo na pewno jeśli dostałaś bana to nie był on za nic, ktoś mógł przesłać dowody w postaci screenów na pw do któregoś z modów. Z tego co się orientuję to bana masz od puyana więc teraz jeszcze wystarczy poczekać aż on tu coś dopisze.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Wtedy na pisto to była prawda bez obrazy nikogo... A jeśli już obrażałam to tylko na pisto... tylko nie wiem w jaki sposób

Wszystko spoko tylko nie musieli mi dawać mute za ,,Nie będe go bić" i potem bawić się w kotka i myszke -.-

I raczej nic obraźliwego aż tak nie napisałam.Jako iż to mój 1 ban proszę o skrócenie do dnia...a jak nie to nie xD
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
Amnezja?
Chyba po banie dam ci mute na zawsze.
Obrażasz administrację, a potem "CHORE! Więc co napisałam tak bardzo obraźliwego?".
Prawdopodobnie mute dawał ci Fishu, ale ja dałem bana.
Wszedłem na serwer i zobaczyłem jak pisałaś "admin to gówno", "...ADMIN LECZ SIĘ" - i dałem ci bana.

Za obraza administracji jest zawsze czasowy ban globalny - tzn. jeśli jest mała.
Jak jest większa, to perm.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości