wyzywa
#1
Mój nick: SuperDuper...
Nick okarżonego:Martinos
Powód:obraza
Dowód:SS


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#2
Osz ty, ale ci pocisnął... Żałosne jest to twoje robienie skarg o byle co. Widocznie na prawdę można urazić twą dumę, nawet cię poprawiając.

@down To jest taki cwaniak, że jak on wyzywa to już nie pokaże http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=16828
#3
PO 2 pamiętam jak piałem "czyli twój tata Smile" 2 lub 3 dni temu i teraz jak by cos gracz nie wie za co mogł by mieć bana




moim zdaniem robienie tych watków ze skargami typu wyzywa i napisane tylko np suk**** lub szm****** to ejst bez sensu lepiej uzbierac kilka ss jak wyzywa i wtedy ban dluzszy i mniej spamu takimi watkami






Jak post zbędny to usunąć Wink
........................................UwU
Niedostępny
#4
raditz czyli lubisz jak ktos sie nazywa lamus to moze od dzisiaj zaczne cie nazywac lamus co? nie jestes raditz tylko lamus ok? miło?

//edit

[Rzep] Następnym razie będzie warn, nie zakładaj zbędnych skarg i nie spamuj.
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#5
Ty jestes jakis chory za przeproszeniem, naprawde ban za słowo lamus?! OGARNIJ SIĘ! co z tego, że ja dostalem mute na godzinę za słowo idiotka

//edit

[Rzep] Następnym razie będzie warn, nie spamuj i hamuj się ze słownictwem.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Lamus, lama, noob - to dozwolone słowa.

Do Zamknięcia
........................................UwU
Niedostępny
#7
(09-03-2015, 18:33)linuscp napisał(a): raditz czyli lubisz jak ktos sie nazywa lamus to moze od dzisiaj zaczne cie nazywac lamus co? nie jestes raditz tylko lamus ok? miło?
Okej, mam na to wylane. Kto się tym przejmuje.

//edit

[Rzep] Następnym razie będzie warn, ogarnij słownictwo i nie spamuj.

TAPTALAK


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości