Takie tam przemyślenia...
#1
No to tak... Na serwerze od dłuższego czasu gra pełno cheaterów. Jak już kiedyś pisałem nagrywanie ich jest troszeczkę bez sensu. Dlaczego? A, no dlatego, bo taki hax przyjdzie pocheatować i za godzinę wyjdzie i nie wróci, nie patrząc na to czy ma bana, czy nie. Wielu graczy wpadło na pomysł "patrolerów", czyli stałych bywalców na PvP, którzy mieliby komende /ban, /mute i "patrolowaliby" chat i sprawdzali cheaterów. Na serwerze jest pełno osób, które się do tego nadają. Rozumiem Cię Cichy, nie dajesz takich rzeczy nieznajomym, ale cheaterzy naprawdę przeszkadzają w grze, a zanim taki delikwent zostanie zbanowany, to zdąży już napsuć krwi innym mnie. Druga sprawa. Można byłoby raz na jakiś czas obniżać cenę broni? Znaczną część graczy nie stać na kupowanie takiej snajperki, przez co łatwo giną (sam gram snajperką dosyć dobrze, zresztą jak większość, i taki gracz, który strzela do mnie z pistoleciku nie jest jakimś specjalnym zagrożeniem) i zniechęcają się do gry bądź piszą "kto gra snajperką ten [Obrazek: 40px-Cenzura2.svg.png]". Co o tym sądzicie? Dałoby radę coś takiego zrobić?
#2
Bardzo fajny pomysł, takich 7 patrolerow moze 5 przydaloby się :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
To ja poproszę tego "patrolera" Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
Cheaterzy jak dostanąm ban to se zmieniam nick a nagrywanie to nie głupi pomysł ! Koszt snajper za 100 $ $ to drogo ? To jest tanio ! A wracając do tego trzeba mieć zaufanych ludzi dasz komuś kogo nie znasz to da ban/mute co nie jest wina . Pomyśl najlepiej żeby serwer miał Antystatyczna czy jakoś tak
pomysł fajny - +
#5
Fajny pomysł tylko ze cichy napewno nie da możliwości banowania byle komu . To musi byc ktoś ogar, kto konto na forum i w mc ma już przynamniej pół roku itp. Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#6
Też chce!

Fajny pomysł, w sumie sporo osób już takie coś pisało... Szkoda że Cichy nieufny Tongue Takie osoby mogłoby dawać bany do tygodnia (bo tyle jest za cheaty) i założę się, że to znacznie poprawiłoby sytuację z cheaterami. To w końcu serwer PvP, na którym zawsze są cheaterzy i powinny być osoby które to kontrolują. Takie męczenie się nagrywaniem jest po pierwsze trudne, a po drugie czasochłonne przez co aurowiec dostanie bana za późno w wielu przypadkach. Za.
Niedostępny
#7
jestem na tak Big Grin
btw. jeśli Cichy kogoś by szukał polecam sie Big Grin
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#8
A wtedy ktos zbanuje kogos przez "pomylke" i bedzie latanie do cichego o ub Tongue
-
Niedostępny
#9
moja odpowiedz jest chyba oczywista..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości