Zmiana nicku i pytanie
#1
___Carl___
___Ader___
Chciałbym przeniesc wyspę, kase i lvl na sky blocku i water blocku. Ale zanim to zrobisz chciałbym cie zapytac czy mój sklep a raczej tabliczki tez zostana przeniesione na mój nick nowy ;d


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Pokazanie nowego nicka nic Ci nie da. Ja też bym mógł na przykład napisać że zmieniam nick z FLPlayGamesAgain na sebatobi i pokazać screen z sebatobi żeby ukraść itemki Filipa, więc oczywiście nie akceptują pokazania dowodów na nowy nick. Jeśli coś kupowałeś ze sklepiku SMS to możesz podać pierwsze 6 cyfr numeru telefonu i przybliżoną datę zakupu, a jeśli nie masz żadnego screena ze starym nickiem i nic nie kupowałeś w sklepiku to musisz zaczynać od nowa.
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
(09-01-2015, 08:16)sebatobi napisał(a): Pokazanie nowego nicka nic Ci nie da. Ja też bym mógł na przykład napisać że zmieniam nick z FLPlayGamesAgain na sebatobi i pokazać screen z sebatobi żeby ukraść itemki Filipa, więc oczywiście nie akceptują pokazania dowodów na nowy nick. Jeśli coś kupowałeś ze sklepiku SMS to możesz podać pierwsze 6 cyfr numeru telefonu i przybliżoną datę zakupu, a jeśli nie masz żadnego screena ze starym nickiem i nic nie kupowałeś w sklepiku to musisz zaczynać od nowa.

to akurat nie jest prawda, bo historie konta mozna sprawdzic.
z tego co widze, to w tym przypadku mozesz miec troche racji, bo konto ___Carl___ jest osobnym kontem niz ___Ader___
maja inna historie nickow i ader nigdy nie mial nicku carla.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Mogę dac screeny ze starego nicku i pierwsze 6 cyfr nr telefonu którym kupowałem svipy itp oto one :780039


Załączone pliki Miniatury
       
#5
Haloo, rozpatrzy ktos moją prośbę?
_____________________________

_____________________________
#6
Te screeny to nie dowody .-. Moglas go odwiedzić, zrobic screeny i po sprawie .-.

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#7
Ehh skoro nie wierzycie moge dac inne sreeny np na których pisze na czacie.I tak wgl czemu mi tak nie wierzycie? -,-
I tak pewnie Cichusek zignoruje te screeny i nic z przenoszenia wyspy...
http://scr.hu/7e55/axx59
Screen jest w linku
#8
przenioslem wyspe i pieniadze.
poziomu expa nie moge przeniesc, a ekwipunek i enderchest to juz sam musisz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Ok dzięki.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości