3 RAZ !
#1
Exclamation 
Przecież za nie długo szlag mnie trafi z tym serwerem już 3 raz po wejściu na serwer nie żyje ! Na szczęście odzyskałem część itemów ale lvl'a już NIE ! miałem chyba 32 lvl a teraz mam 7 a Wy nic z tym nie robicie. Albo to naprawicie albo oddajecie mi expa ! Dziwne że TYLKO na tym serwerze się tak dzieje ! Za pierwszym razem jak zginąłem a byłem przy miejscu zgonu to dostałem bana za kill aure bo jakiś admin pomylił mój e-mail z nickiem gościa -_- Za 2 razem nie odzyskałem itemów a za 3 odzyskałem część prawie bez expa !!! Nie rozumiem tego !!! Naprawcie to !!!


Załączone pliki Miniatury
           
#2
1.też tak miałem - słabe połączenie z netem
Po cp te wulgaryzmy?

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#3
Jak mam sie nie denerwować ? Ciekawe co Ty byś zrobił ? Zostawił to i zginął za jakiś czas znowu czy napisać ?
#4
Wina połączenia. Po tym jak wyszedłeś z gry Twoja postać jeszcze "została" na serwerze przez chwilę i coś Cię wtedy musiało zabić. Albo upadek, albo jakiś mob. Nie ma innego rozwiązania, nie jest to wina serwera.
Niedostępny
#5
No nie, nie wytrzymię. Nie możesz wylogować się w jakimś bezpiecznym miejscu, typu dom, spawn?

TAPTALAK
#6
Nie, nie mogę, ponieważ to że na tym serwerze trzeba się wylogować w bezpiecznym miejscu to nie moja wina ...
#7
(08-30-2015, 17:53)Barbakam napisał(a): Nie, nie mogę, ponieważ to że na tym serwerze trzeba się wylogować w bezpiecznym miejscu to nie moja wina ...

no wlasnie twoja skoro tego nie robisz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości