Polecajcie gry :D I gadajcie o grach :D
#31
(08-20-2015, 19:09)Frost napisał(a): BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ
Pls naucz się pisać.

no fuck cały czas mi sie kreci ;ccccccccc
........................................UwU
Niedostępny
#32
(08-20-2015, 19:10)McKwadrat napisał(a):
(08-20-2015, 19:06)Mateuu napisał(a):
(08-20-2015, 18:57)McKwadrat napisał(a):
(08-20-2015, 18:56)Mateuu napisał(a):
(08-20-2015, 18:54)Frost napisał(a): Simsy są słabe.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

każdy ma inne zdanie ale juz po sims 4 EA mnie zaczeło wkurzać

EA jest w ogóle wkurzające.

noo już widać że chca wiecej hajsu dlatego nie am akcer=sori w wersjach pudełkowych tylko bo im taniej wyjdzie w cyfrowych

frost każdy am swoje zdanie ja z chcecia gram w inne gry
Frostowi się podobają tylko gry w których są elementy strzelania bądź akcji, więc nie uszanuje tego że ja lubię gry np. Life is Strange.

baba
lel
-
Niedostępny
#33
(08-20-2015, 19:10)McKwadrat napisał(a): Frostowi się podobają tylko gry w których są elementy strzelania bądź akcji, więc nie uszanuje tego że ja lubię gry np. Life is Strange.
No bo gry bez akcji są zwyczajnie nudne.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#34
kwadrat jakiego windowsa bendziesz miala na tym kompie xddddd
........................................UwU
Niedostępny
#35
BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ BENDZIESZ
Nauczysz ty się pisać?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#36
windown 0
-
Niedostępny
#37
(08-20-2015, 19:13)GoldenNub napisał(a): windown 0

95
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#38
(08-20-2015, 19:14)Frost napisał(a):
(08-20-2015, 19:13)GoldenNub napisał(a): windown 0

95

-1
-
Niedostępny
#39
aha fajnie

frost będziesz miał windowsa 10 czy już masz ? xdd
wkoncu poprawnie xddd
........................................UwU
Niedostępny
#40
wow
będziesz
wow
-
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości