beacon i opti
#1
mam pytanie: czy jak postawie beacona na poziomie 80 (koordy y:80) i włącze (np: strenga 2) to będe go miał na poziomie 10 (koordy y:10)?

//edit: zainstalowałem opti. i jak klikam przycisk ''Graj'' to mi błąd wyskakuje. Co robić?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
Tak działają w górę i w dół na ileś kratek

BTW jest 5:33, ja nie umiem spać i odpowiadam na forum:-D

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Lel, nieprawda. Beacony działają ileśtam kratek od strugi światła, więc na dole nie będzie działać. Nie słuchaj się go.
#4
Poprostu zbuduj go tam. Jak nie bedzie dzialac to zniszczysz. Jak bedzie to bedziesz mial :o
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Jeśli zbuduje na y = 80 to na y = 10 beacon będzie działał, nie zadziała tylko na dolne części czyli na y = minus ileś, ale jeśli niepotrzebne mu tam moce z beacona, to niech buduje. Najlepiej budować je od samego dołu to wtedy będą one działać po całości działki/wyspy. Jeśli chodzi o optifine to zapewne ściągnąłeś złą wersję dlatego MC ci się teraz buguje. Jakbyś chciał jakiś link do optifine to napisz do mnie na pw.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości