Pytanie
#1
Witam,

dlaczego w ostatnim czasie są takie masakryczne lagi na pistoletach? Sad Nie można grać...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#2
Dam ci kilka rad:
1. Uruchom Minecraft, daj opcje, video settings i:
Graphics: Fast
Smooth Lighting: Off
3D Anaglyph: Off
GUI Scale: Auto
Brightnees: Moody
Particles: All
Render Distance: Short (można też Tiny ale ja mam short)
Performance: Max FPS (Dlaczego Max FPS? Ponieważ wtedy gdy mamy włączoną tą pocję to Minecraft stara się wyciskać wszystkie swoje FPS'y, które ma).
View bobbing: Off
Advanced OpenGLShockedff
Clouds: On
2.Gdy włączysz grę, poczekaj trochęWtedy świat się szybciej generuje i mamy mniejsze lagi.
3.Gdy złapie cię lag, nie wykonuj żadnych róchów myszką i klawiaturą (wówczas lag się "odczepi" )
4. Wyłącz wszystkie zbędne programy.
5.Ściągnij program Game Booster (kilka poradników jest na YT)
6. Start<Uruchom<%temp%. Usuń tak wszystkie pliki (niektórych nie da się usunąć. Czy to coś powoduje? Nie, to są zbędne pliki, które zajmują nam tylko RAM.A jak się tam one znalazły?Poprzez kopiowanie i wklejanie).
7.Kup nowszy komputer.
8.Jeżeli masz pirata (to znaczy minecrafta nie oryginalnego ale pobieranego przez neta) to możesz kupić oryginałkę (piratom lepiej nie ufać).
9.Nie miej Minecrafta na "Full Screen". To zawsze zwiększa lagi (o trochę ale zwiększa).
Via Google Smile u mnie zadziałało
#3
rzepce chodzi o cofki a nie o lagi, cofki są bo jest dużo osób, Cichusku, proponuję restart serwa.

Co do 8 punkty i do fps na launcherze skylandowym mam więcej fps niż na innych.

btw. Bartek pomocne rady Tongue
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#4
(08-07-2015, 20:03)bezimiennybartek napisał(a): Dam ci kilka rad:
1. Uruchom Minecraft, daj opcje, video settings i:


GUI Scale: Auto
Brightnees: Moody

Render Distance: Short (można też Tiny ale ja mam short)
Performance: Max FPS (Dlaczego Max FPS? Ponieważ wtedy gdy mamy włączoną tą pocję to Minecraft stara się wyciskać wszystkie swoje FPS'y, które ma).

Advanced OpenGLShockedff

5.Ściągnij program Game Booster (kilka poradników jest na YT)

7.Kup nowszy komputer.

8.Jeżeli masz pirata (to znaczy minecrafta nie oryginalnego ale pobieranego przez neta) to możesz kupić oryginałkę (piratom lepiej nie ufać).
Z tego co ja wiem to Advanced OpenGL powinien być ustawiony na Fast. Wtedy chyba renderują się tylko widoczne klocki.
Performance: Powinno się ustawić jakiś limit, wtedy komputer nie jest tak mocno obciążony.
Render distance: Ja mam na 10+ Normal i dziala normalnie.
Brightness: To nie ma znaczenia.
GUI Scale: Lepiej dać na Normal albo Small.

5. Mnie jakoś ten Game Booster nic nie dał Tongue
7. No wow.
8. Co to ma znaczenie czy no-premium czy premium?

//edit
Polecam również dać Chunk Loading na Smooth albo Multi-Core, jeżeli ma się dwurdzeniowy komputer Tongue

(08-07-2015, 20:10)patryk1954 napisał(a): rzepce chodzi o cofki a nie o lagi, cofki są bo jest dużo osób, Cichusku, proponuję restart serwa\\


btw. Bartek pomocne rady Tongue
Właśnie. Ostatnimi czasy na PvP są okropne lagi, na classicu mam 60 fps, a na PvP czasem 30 nie mogę wyciągnąć.
#5
No właśnie to tak trwa od ok. 2 tygodni, bezimienny ty już się nie udzielaj proszę... Jak grałam 2 tygodnie temu było normalnie, ustawienia też mam odpowiednio zmniejszone. Więc opcja jest taka, że może Cichusek jakieś zmiany wprowadzał?
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
2 miesiące temu, przed zakończeniem roku, grało się normalnie. Wszystkie te pierdoły miałem włączone. Komputer mam bardzo słaby, ale wszystko działało płynnie.
#7
Nomć, to wszystko prawda. Nieraz jak mnie złapie taki spadek do 8/15 FPS to patrzę na TAB a tam 95% ma 2/3 kreski, więc coś musi być nie tak i nie chodzi tu o komputer / internet graczy :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
oczyscilem serwer ze starych plikow graczy.
skasowalem poziomy tym ktorzy nie logowali sie na serwer od okolo 1 miesiaca i 10 dni.
skasowalem tez statystyki graczy (kasa, eq itp) tym ktorzy nie logowali sie od 2 miesiecy.

teraz powinno byc lepiej przez jakis czas.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości