Powrot
#1
Tongue 
Witam bardzo serdecznie xd

odrazu bede nawiazywal do tematu, czyli chcialbym prosic o ub na koncie oski632.
Dostalem juz raz ub i mialem sie dobrze zachowywac,robilem to a pan puyan postanowil mi dac bana za multikonto, ktore mialem juz od dawna o ile sie nie myle, pan GalAnonim nawet o nim wiedzial.Pewnie nie odbanujecie no coz, ale chce tylko powiedziec ze ten ban ktorego dostalem, byl wedlug mnie bez sensu.

Dziekuje za uwage i pozdrawiam puyana ;p
#2
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...light=oski
Grałeś na obu, wg mnie ban słuszny

@down miał już 2-gą szansę
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Ja miałem jedno multi na forum i perma nie mam. Marit też zawinił, dostał perma. Odbanowali go. Niech i oski dostanie drugą szansę

TAPTALAK
#4
Panie Patryku1954 wszedlem na to mk bo dostalem mute na oski632 a chcialem popisac sb z FLPlaygamesAgain to jakies przestepstwo? za to sie kara czy co?
#5
Oski to zakłada różnego rodzaju dziwne multikonta, miałam przyjemność go poznać na pistoletach z tego co pamiętam pod nickiem MatkoJebca (podziwiam za twórczość). Decyzja należy do administracji, ale ja bym nie dała unbana na ich miejscu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Niestety tak. Nie można zakładać dwóch kont.

TAPTALAK
#7
troche bez sensu perma za mk.. co im to robi ze ktos ma 2 konto? to raz a dwa mogli dac zwyklego bana.. albo perma na mk jeny taki problem

pozatym jak nie mam glownego konta to wiadomo ze i tak bede tworzyl mk zeby pograc wiec to troche walka z wiatrakami
#8
Znam cię i wiem, że pewnie się zmieniłeś, ale zakładałeś multikonta i właśnie dlatego twoje główne konto zostało zbanowane.

TAPTALAK
#9
hmm ja cie nie kojarze ale nie bede sie klocil..
mk zakladalem po banie mojego konta by miec dostep do gry nastepnie doszedlem z galem do porozumienie dostalem ub i potem dostalem bana od puyana za mk.. swietnie ;p
#10
Zawsze mnie wyzywales, bylem opryskliwy, chamski, wredny, nieczysty w działaniach, podły, niemiły, wybaczam.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości