Poradnik i tekstury.
#1
No to tak, był kiedyś taki wątek, w którym była propozycja dodania szybszej częstotliwości jedzenia, czy coś. Zrobiłem poradnik jak szybciej zjeść stejka bez żadnych cheatów, pluginów i innych rzeczy. Pewnie niektórzy już wcześniej o tym wiedzieli.

Wystarczy przytrzymać PPM (prawy przycisk myszy) będąc nakierowanym na płotek i trzymając stejka w dłoni. Potem musimy zrobić tak abyśmy, że tak powiem nie nacelowali na żaden bloczek, najlepiej spojrzeć się w górę i zjeść. Wtedy robimy to o wiele szybciej. Przydaje się to w ucieczce, gdy wiemy, że zaraz nie będziemy mogli sprintować, a ktoś nas goni to wpisujemy /spawn podbiegamy do płotku i wykonujemy tą "technikę".
Druga sprawa. Postanowiłem zmienić serwerowy resourcepack. Dodałem tam inne textury z innych resourcepacków. Zamiast mieczy są noże, granaty wyglądają całkiem inaczej itp.
Tutaj link do pobrania. SkyLandPVP Extended.zip Tylko proszę pamiętać, że po wyjściu z PvP powinno się go wyłączyć, bo np. diamentowa motyka będzie wyglądała jak snajperka!
Chciałem jeszcze dać dwa troszeczkę przerobione przeze mnie resourcepacki do PvP. Zgodnie z nazwą pierwszy wrzucamy na samą górę, natomiast drugi ustawiamy pod nim. Są od tego specjalne strzałeczki skierowane w górę i w dół.
[Obrazek: 7kfywOJ.png]
Oto dwa linki do tych resourcepacków.
TXTPVP.zip
TXTPVP2.zip
UWAGA!!!
Każdy z tych resourcepacków zawiera ulepszone, bardziej realistyczne niebo.
[Obrazek: gOQC7uo.png]
[Obrazek: yp901fq.png]
To również może powodować spadki FPS, więc jeśli ktoś tego nie chce, zawsze może to wyłączyć klikając w ten przycisk.
[Obrazek: sDRhc2X.png]
Znajduje się on w zakładce Quality Settings, w Video Settings.

Chciałbym jeszcze się zapytać. Co z pomysłem o patrolerach? Haxów na serwerze coraz więcej, a mało osób ich nagrywa. Takie nagrywanie czasem nie jest opłacalne, bo taki cheater wejdzie na serwer i nawet jeśli nie zostanie zbanowany, pogra z godzinę i wychodzi, a potem nie wraca.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
#2
Bardzo dobrze piszesz z tymi cheaterami, powinny być jakieś 4 osoby, które często są na serwerze i mogłyby jakoś zwalczyć tych cheaterów, bo naprawdę jest ich za dużo.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
I tak wolę grać motykami .-. No, ale fajny ten twój extended, na pewno lepiej pasuje do serwera niż ten pobierany automatycznie :p
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości