Pytanie
#1
Witam ,nie wiem w którym dokładnie dziale napisać więc piszę tu . Gram na serwerze Classic. Buduję razem ze znajomym automatyczną fabrykę kaktusów na całą działkę, zaczyna się ona od bedrock'a (od skały macierzystej) do powierzchni ,wyszło nam 16 platform kaktusów i od ok.5 klocków od powierzchni w górę. Generalnie ładnie się zbierają kaktusy gdy ktoś jest w pobliżu .Myślę że w górę 16 platform też się będą zbierać tak jak poniżej powierzchni. Pytanie brzmi od jakiej wysokości przestają się zbierać kaktusy gdy stoi się na powierzchni (na ulicy ) bo chcemy mieć pewność że jeśli przypadkowy grasz będzie przechodził obok fabryki czy te górne platformy będą też działać , chcemy uniknąć niepotrzebnego budowania platform jeśli nie będzie efektu.Chcemy wiedzieć jaki jest zasięg porostu kaktusów czy to w górę czy na płaszczyźnie , bo wiadomo ktoś ma działkę -28:-31 i przypadkowy gracz biega sobie obok działek 1.1 to fabryka jest wyłączona bo jak wiadomo nikogo w pobliżu jej nie ma i ciekawi nas ta właśnie odległość. Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam administrację i graczy Smile
#2
odleglosc jest mierzona w poziomie, a nie w pionie.
takze bedac na dzialce cala farma powinna funkcjonowac, przynajmniej tak mi sie wydaje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości