Adobe After Effects #2
#1
Hejka, tak to znowu ja :3
Z®obilem kolejny timelapse w AAE, tym razem film wazyl duzo mniej niz ostatnio, zamiast wazyc 46GB udalo mi sie wyrenderowac z waga 13GB póltora minutowy film.
Znowu spróbowalem Format Factory na chybil trafil i efekt jest niesamowity Shocked
z 13GB film zamienil sie w 70MB Z DOKŁADNIE TAKIM SAMYM OBRAZEM, 720p 60FPS

Tak szczerze to śmiechłem w 0:57 jak jakiś koleś rzygał bekonem xd
Co myslicie o tym filmiku ? wyglada profesjonalnie ? czy bardziej amatorsko ? nagranie byloby dluzsze gdyby nie autokick co 5 minut

hah, zabawnie wyglada ten tańczący bekon na spawnie przez pare sekund na filmie xd
#2
ale jakość audio Format Factory chyba pogorszył xd
Niedostępny
#3
gdzie tam... ja nie widze zadnej róznicy ;_;
porównaj dwa pliki, przed uzyciem FF i po


Załączone pliki Miniatury
   
#4
Jakim programem nagrywasz?

TAPTALAK
#5
(06-22-2015, 20:32)Raditz napisał(a): Jakim programem nagrywasz?

TAPTALAK

Bandicam, przez pare lat uzywalem camtasia studio ale jak próbowalem film zaladowac dluzszy niz 10 minut, camtasia zaczela crashowac, juz mialem jej dosyc, wiec postanowilem uzywac bardziej zaawansowanych programów, qmpel mi polecil Adobe After Effects CC 2014
Na samym poczatku wgl nie umialem wyrenderowac filmu, no jak do tej pory nauczylem sie tylko przyspeiszac i spowalniac film, za kazdym razem gdy obsluguje AAE to sie czuje jak w dzungli, miliony przycisków, nie wiem co do czego sluzy masakra Shocked
#6
A jak uzyskałeś efekt 70mb i 720p na filmie?

TAPTALAK
#7
(06-22-2015, 20:37)Raditz napisał(a): A jak uzyskałeś efekt 70mb i 720p na filmie?

TAPTALAK

no film oryginalnie nagrywalem w 720p 10FPS potem go przyspieszylem tym AAE do 60 FPS tylko ze wtedy film wazyl te 13GB (a wczesniej 47GB)
Potem uzylem tego format factory który zmniejszyl ta szybkosc transmisji danych czy jakos tak
#8
k

TAPTALAK
#9
Jaki sens robić timelapse aby oglądać jak ludki sobie chodzą? O_o
Rozumiem jak by ktoś coś budował i wtedy to fajnie wygląda przyśpieszone ale to?
#10
(06-22-2015, 21:11)Viper napisał(a): Jaki sens robić timelapse aby oglądać jak ludki sobie chodzą? O_o
Rozumiem jak by ktoś coś budował i wtedy to fajnie wygląda przyśpieszone ale to?

no cóz... ciekawie to wyglada... laza jak mrówki w te i nazad Big GrinBig Grin
chcialem zawsze takie cos poprostu nagrac na arenie ale dednalbym po 10 sekudnach ;_;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości