Działka
#1
Information 
Czy to prawda, że do działki dodaje się na własną odpowiedzialnoś ?... i chodź będe miała mocne dowody na to że dodałam ta osoba do dzialki i okradła mnie to ja zbanujecie ??
#2
Tak, do działki dodaje się na własną odpowiedzialność. Tylko wytłumacz mi, jak zamierasz zdobyć te mocne dowody? Przecież nie możesz zaglądać do czyichś skrzynek ani ekwipunku :>
#3
Moge nagrać... Co mam w skrzynce.. i czego pożniej nie bede miała... oczywiście nwm... poskacze sb zeby nie wyszło ze wyciełam... no nwm...
#4
Nawet jeżeli będziesz mieć nie wiadomo jak mocne dowody, to po prostu osoba która została dodana do twojej działki i zostałaś przez nią okradziona nie dostanie bana. Trzeba uważać kogo się dodaje, po prostu. Mocne dowody by Ci pomogły gdyby nastąpiło włamanie na Twoje konto, a tak to nie.
Niedostępny
#5
Pamiętam był jeden przypadek co jakiś gracz X zgłaszał drugiego gracza Y o wyzywanie i X przyznał się, że okradł Y, a X był taki pewien że nie dostanie bana, no bo w końcu "do działki dodaje się na własną odpowiedzialność" a okazało się że gracz X dostał większego bana od gracza Y. Możecie sobie poszukać albo ja przeszukam skargi i dam linka.
//edit
http://www.forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14515 .
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#6
(06-24-2015, 11:15)McKwadrat napisał(a): Pamiętam był jeden przypadek co jakiś gracz X zgłaszał drugiego gracza Y o wyzywanie i X przyznał się, że okradł Y, a X był taki pewien że nie dostanie bana, no bo w końcu "do działki dodaje się na własną odpowiedzialność" a okazało się że gracz X dostał większego bana od gracza Y. Możecie sobie poszukać albo ja przeszukam skargi i dam linka.
//edit
http://www.forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14515 .
Bo gracz X zrobil skarge na Y za obraze spowodowana kradzieza gracza X na dzielce gracza Y

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości