Optifine
#1
Question 
Siema! Gram sobie na waszym launcherze Sky-land na wersji 1.8.4 . Z racji tego, że mój minecraft nie działa z dużą ilością FPSów, chciałem wgrać optifine. Pobrałem plik .jar i zedytowałem plik versions (tam gdzie są pliki minecrafta 1.8.4). Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że po próbie włączenia minecrafta przez wasz launcher plik minecrafta 1.8.4 w folderze versions Usuwa się i pobiera na nowo. Po kilku następnych próbach robiło się to samo. Czy ktoś mógłby pomóc? Smile Cake
#2
Chcesz zainstalować OF na 1.8.4, tak? No to, musisz włączyć minecraft 1.8.4, a potem wyjść z gry. Pobierasz instalator Optifine 1.8.4. Następnie klikasz na niego dwa razy i instalujesz. Po skończeniu instalacji uruchamiasz Sky-Land. Po wpisaniu nicku klikasz "edytuj profil". Wpisujesz nazwę profilu (załóżmy "optifine 1.8") i wybierasz wersję z optifinem 1.8. Zapisujesz profil, klikasz Play i grasz.
Jeżeli coś źle napisałem, to tu masz poradnik ---->


Btw. Graj na 1.7.x, bo na 1.8 (prawie) każdy ma mało FPS Wink
#3
Ok dzięki działa, bo wcześniej nie mogłem automatycznie zainstalować. Dzięki jeszcze raz!
Temat do zamknięcia.

Sorry! Jeszcze nie do zamknięcia. Kiedy próbuję otworzyć minecrafta na optifine pisze mi:
"A Java Exception has occured"
Ktoś mógłby pomóc?
#4
Nie wiem, zaaktualizuj jave?
#5
Właśnie próbuję.
#6
Zainstaluj Jave 64bitowa ;p
Poza tym nie polecam 1.8.4+Java 64bit, lepiej z 1.7.2+Java 32bit i optifine ;p

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości