nowy tryb.
#1
Dałoby się dodać nowy tryb typu mine block to by był jakiś powiew na servie bo zauważyłem że przez większość czasu się nic nie dzieje.Taki tryb by był kolejnym top serverem bo jest o wiele trudniejszy.
Można też dodać tryb paint ball tez znajdzie uznanie ,a sky fire to niewypał.
#2
dodanie nowego servera oznacza usunięcie jakiegoś/zmniejszenie slotów i większe lagi
ja jestem na nie
na ,,Internatach,, nie ma pluginu typu mine-block , a stirek i kamcio chyba nie mają czasu Smile
Paintball jest, ale wadliwy

@down to dofinansuj server na lepszy server maszyny na wynajem są mega drogie , np. kupienie procka kosztuje 15k zł Big Grin Oczywiście Cichy wynajmuje maszynę, ale niestety nie stać Go na kupno, bo jak już wspominałem cała maszyna kosztuje około 60-70k (chyba)
usunięcie SkyFire prawie nic nie da (chyba)

//edit Myślę, że temat wyczerpany, jeszcze tylko wypowiedź Cichego Big Grin.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
patryk no właśnie usunięcie sky fire i po problemie albo inwestycja na lepsze servery,
ja tam nie wiem dokładnie jak sie nazywają te pluginy z tym trybem ale to taki ze sie jest w jaskini i kopiesz sobie większą przestrzeń
#4
(05-16-2015, 22:17)LaKArate6969 napisał(a): patryk no właśnie usunięcie sky fire i po problemie albo inwestycja na lepsze servery,
ja tam nie wiem dokładnie jak sie nazywają te pluginy z tym trybem ale to taki ze sie jest w jaskini i kopiesz sobie większą przestrzeń

nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości