Aha.
#1
Dlaczego jest aż tak przerypane na forum?
Dlaczego nie może być jak kiedyś?
Dlaczego są jakieś zryte zasady tj. "nie używaj capsa, bo to oznaka że drzesz buźkę"?

Nic nie rozumiem.
Wielu graczy ma o to pretensje i nie jest im dobrze, gdy się wprowadza zasadę o tak błahą sprawę.
Tak, to jest błaha sprawa, więc nie rozumiem dlaczego NAGLE nie można pisać na capsie.
Nikt nie był przeciw Caps Lock'owi, ale potem to się zmieniło. (tak, wiadomo z jakiej przyczyny i nie muszę tego pisać)

Szczerze...:
Aż sami proszą się o bana, gracze (niektórzy) aż nie chcą siedzieć ze względu pewnego rygoru. (że to tak ujmę)
Może od razu jeszcze będzie zasada o to, że na końcu każdego zdania ma być kropka i koniec, masz bana, nie dałeś kropki, zapomniałeś, pożegnaj się, cya. (taki głupi przykład)
To działa w dwie strony, nowa zasada, userzy chcieliby czasami po szkole, pracy (nie wiem) pośmiać się, caps, halo, elo, nara, no czemu to nam odbieracie?

Gdy jeszcze był rok 2014, był wrzesień, październik, listopad, można było pisać na capsie, a teraz?

Proszę nie zamykać wątka... Ja go usunę.

Gratuluję tym, którzy doczytali do końca.
#2
Głupota. Takie banowanie.
Przecież to nikomu nie przeszkadza, nie działa na szkodę forum czy serwera, nikogo nie obraża. Rozumiem, że puyan pozwala pisać pojedyncze wiadomości, ale żeby banować? Warn 40% najwyżej, według mnie.
Niedostępny
#3
powaznie musicie tak to wszystko nam wytykac?
po prostu TO BRZYDKO WYGLADA JAK KTOS PISZE CAPSEM i nic wiecej, a oni dostali bana za nieposlusznosc i lekcewazenie kogos wyzszej rangi.

zrozumiano? nie? to trudno. temat skonczony.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości