Nowa Komenda
#11
Jeśli ludzie ci spamią o sojusz i nie robisz skarg to nie mów mi że jesteś dobry
#12
(05-10-2015, 17:21)sebatobi napisał(a): Jeśli ludzie ci spamią o sojusz i nie robisz skarg to nie mów mi że jesteś dobry
Ale chyba nie będzie zgłaszał połowy serwera o to że go proszą o soj...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
No tak, bo zgłaszanie i bycie konfidentem za byle co ma jakiś związek z tym czy jestem dobry...
Nie będę zgłaszał ich za takie cos bo na forum mnie wysmieja, dostanie warna i strace czas...
Niedostępny
#14
Będzie zgłaszał połowe serwera
Jak to jest SPAM a nie zwykłe mówienie to NA PEWNO spamacze dostaną bany i NA PEWNO nie dostaniesz warna ani nie bedziesz wysmiany
#15
Omg.
Dam ci przykład.
Gościu robi otwarcie sklepu na classicu i odlicza na czacie. Niektórym to przeszkadza, niektórym nie. Zainteresowani czytają, inni piszą /ignore...
#16
To /ignore by się przydało. Nie oszukujmy się większiść graczy jest w podstawówce i na początku gimbazjum i rodzice im przychodzą sprawdzać co robią a tam gracz ciąglę klnie więc by wpisali dla tego gracza /ignore i by mieli spokojny czat bez wulgaryzmów.

TAPATALK

(05-10-2015, 17:28)sebatobi napisał(a): Będzie zgłaszał połowe serwera
Jak to jest SPAM a nie zwykłe mówienie to NA PEWNO spamacze dostaną bany i NA PEWNO nie dostaniesz warna ani nie bedziesz wysmiany
Jo ty będziesz sprawdzał każde słowo w każdym języku czy to nie jest w tłaczeniu wulgaryzm.

TAPATALK
Niedostępny
#17
pomysle nad tym.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości