Czy pogram płynnie w Simsy 4
#1
Hej ;D
Tak jak w temacie. Mój sprzęt:
Intel Pentium Dual-Core 2x 2GHz
ATI RADEON HD 4330 GRAPHICS
4 GB RAM
Win 7 64 BIT

Minimalne wymagania to:
MINIMALNE WYMAGANIA NA PC:


WYMAGANE: Do aktywacji produktu wymagane jest połączenie z internetem
OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 lub Windows 8.1
PROCESOR: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów używających wbudowanych układów graficznych gra wymaga procesora 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednika)
PAMIĘĆ: Co najmniej 2 GB pamięci RAM
DYSK TWARDY: Co najmniej 9 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry
NAPĘD OPTYCZNY: Napęd DVD ROM wymagany tylko do instalacji gry
GRAFIKA: Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza
KARTA DŹWIĘKOWA: Zgodna z DirectX 9.0c
DIRECTX: Zgodna z DirectX 9.0c
STEROWANIE: Klawiatura i myszka


Czy gra będzie płynnie chodzić? Smile (laptop)
#2
Na minimalnych :v
Chociaż to laptop więc nie jestem taki pewny...
Ale napewno się odpali xd
#3
Okej. Czekam na wypowiedzi innych bo nie moge polegać na jednej nieznajomej mi osobie ,ale thx za wypowiedź. Wersja testowa stworz sima uruchomila się z ustawieniami średnimi. także nwm xd
#4
:C...
#5
Nie fochaj... XD Poprostu to jest forum od Mc a nie od Simsow ,ale ze pytam gdzie popadnie to i do tego off topu wpadlem XD
#6
(05-03-2015, 14:23)Greedy napisał(a): Okej. Czekam na wypowiedzi innych bo nie moge polegać na jednej nieznajomej mi osobie ,ale thx za wypowiedź. Wersja testowa stworz sima uruchomila się z ustawieniami średnimi. także nwm xd

bo wersja testowa potrzebuje tak ogromnej mocy obliczeniowej aby stworzyć simsa. Się nie dziw ze na średnich ci poszło

btw. nie gram w minkrafta
#7
Jak to Pawełek powiedział. Na minimalnych płynnie pójdzie
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
A średnie albo cuś? Mam szanse?
#9
Na to nie ma co patrzec bo kiedys jak mialem zloma komputer takiego jak Adam ma to pisalo ze u mnie Sims 3 nie odpali a smiaglo na wysokich
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
#10
Czy mam szanse wgl na plynne granie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości