Jak używac "polskiego" na chacie.
#1
Exclamation 
"Wiem że to może byc bez sensu, ale widocznie są ludzie, którzy mają z tym problem i piszą te głupie wątki.

Siemka.

Czasami jak jakis typek napisze jakies zdanie typu:

"Kupie dużo lisci, patyków /msg"

... I dostają mute. Zazwyczaj taka osoba się wkurza i pisze wątek na forum o całym zajściu. Czasami typek dostaje ich więcej, co może dojść do np: "wyłączcie ten zje**ny plugin. Cichy ku*wa po ch*j go dodałes?!?" itp. narażając się na warna czy bana (była już taka sytuacja)...

* Co zrobic, żeby uniknąć "cenzurki"??

# Zastępywać znaczenie wyrazu innym wyrazem spoglądając na jego początek i koniec np:

Zaraz CI POmogę. -> Zaraz TOBIE POmogę.

Może i jest to bardzo BANALNE, ale i tak tego nikt nie używa. Jestesmy w polsce, tu jeden wyraz możemy zastąpic innymi wyrazami już nie wspominając o zaimkach, przyimkach i reszczie tego bagna.

"i tak nic to nie zmieni."
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
ta. na pewno podczas grania bede myslal o tym, by napisac tobie zamiast ci tylko dlatego by nie dostac glupiego mute.
Niedostępny
#3
Mnie najbardziej boli to, że.... chciałem się wymienić z gościem na classicu, piszę do niego "plac 400" no i co? Mute i nici z wymiany._.

(05-02-2015, 00:31)FLP napisał(a): ta. na pewno podczas grania bede myslal o tym, by napisac tobie zamiast ci tylko dlatego by nie dostac glupiego mute.
Właśnie nikomu nie będzie się chciało tego robić.
#4
Najlepsze pomysły przychodza w nocy hmm?
#5
już chciałem do vipera napisać, że nabija, ale to off top ;]
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#6
peszek
#7
(05-02-2015, 10:51)patryk1954 napisał(a): już chciałem do vipera napisać, że nabija

Odważny Skubany [emoji14]
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
.

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości