Skrypt.
#1
Kiedyś na głownej stronie Sky-Landu był pewien skrypt który pokazywał kto obecnie jest w lobby. Dlaczego tego już nie ma, oraz czy dało by się go przywrócić?

<tu wstawić podpis>
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
nie pamietam juz czemu, tak jakos wyszlo.
w lobby akurat jest malo osob, wiec nie wiem czy jest sens to pokazywac, poza tym i tak wiekszosc tych glowek to steve Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Można by dodać do listy banów lub do rankingu na pvp szukanie nicku bo ja sb dlugo szukalem xdd
........................................UwU
Niedostępny
#4
(04-30-2015, 10:42)Cichusek napisał(a): nie pamietam juz czemu, tak jakos wyszlo.
w lobby akurat jest malo osob, wiec nie wiem czy jest sens to pokazywac, poza tym i tak wiekszosc tych glowek to steve Sad

Fakt, ale to był dość fajny bajer. Tongue
Pasowało by to do nakładki "Gracze".
Można by też zrobić tak że widoczni by byli wszyscy gracze na serwerze. (np: gdzie się znajduje (nie chodzi o kordy))
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(04-30-2015, 11:44)Tails napisał(a):
(04-30-2015, 10:42)Cichusek napisał(a): nie pamietam juz czemu, tak jakos wyszlo.
w lobby akurat jest malo osob, wiec nie wiem czy jest sens to pokazywac, poza tym i tak wiekszosc tych glowek to steve Sad

Fakt, ale to był dość fajny bajer. Tongue
Tak ja mówi Mateuu pasowało by to do nakładki "Gracze".
Można by też zrobić tak że widoczni by byli wszyscy gracze na serwerze. (np: gdzie się znajduje (nie chodzi o kordy))
No ale mi chodzi aby wyszukiwać np też w liscie banow nick lub kilka liter i jest i tak samo w rankingu pvp
........................................UwU
Niedostępny
#6
(04-30-2015, 11:42)Mateuu20 napisał(a): Można by dodać do listy banów lub do rankingu na pvp szukanie nicku bo ja sb dlugo szukalem xdd
Właśnie, taka wyszukiwarka w rankinku pvp by się przydała. Ja jestem na drugiej stronie, a kolega ma 1000 lvl i musi długo szukać,aby się znaleźć.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
#7
(04-30-2015, 11:42)Mateuu20 napisał(a): Można by dodać do listy banów lub do rankingu na pvp szukanie nicku bo ja sb dlugo szukalem xdd

nie umiem tego zrobic, juz to pisalem.
moze kiedys sie uda.

a co do glow, to nie sadze zeby to bylo potrzebne, a jakbym robil glowki ze wszystkich serwerow to i tak nikt by sie nie znalazl, a zajely by pol strony.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości