Ściny
#1
Gdy była zmiana wersji na 1.8 pobrałem tą wersję i zainstalowałem. Po tym jak okazało się, że jest niezdatna do grania (jakieś 30 fpsów, a ja gram na pvp więc to nie za bardzo), to wróciłem do 1.7.2. Gdy zmieni się ustawienia graficzne w 1.8, to tak samo one wyglądają w 1.7, a że sporo kombinowałem by mieć dużo fps na 1.8, to na 1.7.2 również tak powinno być. Gdy wróciłem na 1.7.2 to mam normalnie jakieś 70-90 klatek, ale co jakiś czas (mogę się mylić, ale myślę że przy ładowaniu chunków) mój Minecraft "traci przytomność" na parę sekund i wszystko się zatrzymuje (klatki spadają do zera). Wie ktoś czego to może być wina? Przed zainstalowaniem 1.8 nie miałem najmniejszego problemu z 1.7, chodziło bardzo ładnie i grało się przyjemnie. Dodam, że to nie jest raczej wina sky-landu tylko mojego minecrafta, bo na mc.m******i.pl dzieje się to samo.
Niestety wiem, że nie sprecyzowałem problemu, ale może ktoś wie czego to jest wina.
?
Niedostępny
#2
Ciężko powiedzieć. Na jakim systemie operacyjnym grasz? (windows: xp/7/8, mac os: 10.8, 10.9, 10.10) Jakiego launchera MC używasz?
#3
Zainstaluj optifine, i daj preloaded chunks na 2-4 lub nawet 6
Zmniejsz odległość renderingu, dodaj do uruchamiania mc argumenty:
-Xmx2G -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true

Możesz zamiast 2G (Ilośc ramu (2 gigabytes)) dać też na M (512,1024,1536,2048 itp)
Będzie to wyglądać tak:
-Xmx1536M
Pobaw się też trochę z optifine, wyłącz zbędne programy
Niedostępny
#4
(04-28-2015, 16:28)Frost napisał(a): On na 8 gra + sky-landowy...
Pousuwaj pliczki z .mc
To jest siódemka ze stylem ósemki XD

Tomek, ustawilem wczesniej max 188 MB ramu (polecam) bo nie mulilo mi w ten sposób ;p

Launcher keinett sponge o ile się nie myle. Usune pliki, może cos da...

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Problem solved.
Przypomniało mi się, że przy instalacji 1.8 zainstalowałem Javę 64bit Tongue Zainstalowałem z powrotem x86 (32bit) i jest wszystko pięknie :')
Do zamknięcia
?
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości