Forge nie działa...
#1
Mam problem z Forge. Pobrałem instalator, zainstalowałem i niby wszystko jest w porządku, tylko że gra się nie uruchamia...
Próbowałem uruchamiać różne wersje (1.8 - 1.8.4) ale na żadnej nie działa. Po prostu kiedy kończy się ładowanie launcher wraca do początkowego stanu (korzystam z sky-landowego).
Ustawienia profilu: http://prntscr.com/6ysgdt

Proszę o pomoc, bo bez Forge nie zainstaluje Optifine i Minimapy a bez tych modów ciężko mi się gra...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
sprawdzalem dzisiaj i mi tez cos sie nie uruchamia na launcherze no-premium, ale na premium, ktore uzywa identycznych plikow przechodzi to bez problemu. byc moze forge na 1.8 jest tylko dla premek? nie wiem nic na ten temat, ale tak to wyglada. mozesz tez poszukac innych launcherow no-prem.

edit:
a optifine z tego co wiem posiada wersje bez i z forge.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Mnie też się tak działo. Będziesz musiał grać bez minimapki. Pobierz sobie Optifine, odpal instalator, a potem już w launcherze wybierasz wersję gry na tą z optifine.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
#4
(04-27-2015, 16:55)Cichusek napisał(a): edit:
a optifine z tego co wiem posiada wersje bez i z forge.

Jak instaluje wersje bez forge to mi takie coś wywala:
[Obrazek: wjoyehP.png]
Oprócz Forge nie działa także LiteLoader który jest potrzebny do modu VoxelMap.

//editTo musi być coś u mnie. Skorzystałem z innego launchera i było to samo.
Log: http://wklej.org/id/1698095/
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Tails a pobierałes tego co ja ci dałem? bo też go wczoraj ściągłem i też nie działało a jak z tego samego na 1.6 sciaglem smigal ;p
Na co wam tak mocno ta minimapka? Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#6
(04-27-2015, 18:30)Mateuu20 napisał(a): Tails a pobierałes tego co ja ci dałem?

Tak.

Naprawiłem błąd z JNI instalując Java 7 tylko po to aby wywalił kolejny błąd:
http://prntscr.com/6z14xg
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Mateu mapka jest spoko bo widać na niej moby. nie muszę co pare minut latać na dół na mob arenę, a to dwa piętra tylko widzę ile ich jest i wtedy je zabijam.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#8
Tails, po prostu zainstaluj sobie vanillowego MC (bez modów, nawet bez forge ani optifine). To będzie najlepsze rozwiązanie jeśli nie działają ci mody. Oczywiście korzystaj ze skylandowego launchera jeśli nie masz premium. ;]
#9
(04-28-2015, 13:24)sebatobi napisał(a): Tails, po prostu zainstaluj sobie vanillowego MC (bez modów, nawet bez forge ani optifine). To będzie najlepsze rozwiązanie jeśli nie działają ci mody. Oczywiście korzystaj ze skylandowego launchera jeśli nie masz premium. ;]

Nie. Wolę grać z modami.

Sprawdziłem Optifine no-forge na trzech wersjach Javy.
1.8.0_45 - Pojawiają się 2 błędy.
Java 7 - Pojawia się 1 błąd.
1.8.0_31 - Nie dzieje się nic. (to samo co przy Forge.)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Mi wszystko chodzi jeśli chodzi o opti noforge. Java 8 Update 45 64 bit

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości