LOGANIE!!! -.-
#1
Irytującą rzeczą jest loganie - ktoś zabije np. twojego sojusznika, zabiera itemy i SRUUU!!! Logout! (podczas walki!!!) Angry

Czy takie trudne jest napisanie prościutkiego pluginu (proste dla MODów, adminów, właścicieli itp.), który sprawia, że podczas walki wylogowanie się grozi śmiercią, albo wpisywanie /dom to czeka się 5 sekund?

Nie będę wyliczał ilości wątków, w którym ubiegano się o taki PROSTY plugin!
Moja złość kieruje się głównie to tych LOGACZY! ale pośrednio również do administracji (nie chcę jej obrażać wogóle), ponieważ straszne rzeczy na serwerze się dzieją (cheaty, haxy itp.), a nikt nie waży się zajrzeć i zobaczyć prawdziwe realia serwera! (I pobanować cziterów.)

Poza tym, to na prawie wszystkie posty jest odpowiedź: "nie", "nie da się" itp. a w tym poście, gdyby właściciel (admin itp.) odpowiedział "nie da się" itp. to chyba gracze by popadli w histerię!!! Ponieważ co to za serwer, jak duży procent osób ma cheaty, haxy itp.!

Zadam teraz główne pytania:
1. "Czy można w końcu dodać anty-logout!?"
2. "Czy można zrobić 5 sekund czekania na /dom!?"
3. "Nawet, jak szukacie anty-logouta, a nieznajdujcie dobrego anty-logouta, to można zrobić własnego ANTY-LOGOUTA!?"

Niedostępny
#2
Jeśli moja wypowiedź jest niepotrzebna, to proszę ją usunąć, a nie dawać mi kolejnego warna 50%.

1. No tak, można. Tylko teraz znajdź kogoś kto napisze taki plugin ("nasi" developerzy nie mają czasu) lub znajdź plugin który nie jest autorski, a nadaje się do serwera.
2. Po co? Wydaje mi się, że w strefie PvP i mini PvP jest wyłączony dostęp do tej komendy. Słabe by to było...
3. Tak samo jak w pkt. 1.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości