dziwny bug
#1
Czeesc kochani mialem dzisiaj taki bardzo dziwny bug ze przez jakis czas po zalogowaniu wszystko bylo dobrze ale po chwili nagle przestalem zdobywac kase i poziomy za zabijanie czy ktos mi wyjasni co to moglo byc?
a tak BTW to krystian2825 NAPRAWDE wyglada na bardziej auropodobnego niz jakub0087 i ban jakuba w mojej opinii nie byl sluszny
#2
To zapewne jakiś plugin że jak już któryś raz zabijasz tego użytkownika to ci nie daje lvl abyś na multi nie zabijał

(Jak zle napisałem to prosze usunąć mój post)
Niedostępny
#3
Nie bo zabijalem losowych uzytkownikow (wszystkich co znalazlem) ale przypomina mi sie ze gdy nastapil bug doszlo do innego gupiego buga przez ktory na spawnie pvp pojawil sie drugi sebatobi (cos tak jakby mnie sklonowalo, ale na pewno logowalem sie na tylko jednym komputerze)
#4
Free Cam? Naciśnij prawy shift (huzuni) i sprawdź czy nie masz włączonego free cama. Być może właśnie wrypałeś się jak nie wiem co.
Niedostępny
#5
CO?!?!?! JAKI FREE CAM?!?!?! Nie mam przeciez huzuni!

Bo oczywiscie brzydze sie cheatami bo aurowcy ruinuja mi zycie
#6
Nie wiem czy masz czy nie, ale wiem (nie pytajcie skąd) że Free Cam tak działa, że nie można nikogo bić i można przechodzić przez ściany.
Niedostępny
#7
Nie wiem co ty masz na mysli ale nie mam czegos takiego jak free cam

Co innego moglo taki bug spowodowac? gralem na normalnym MC 1.8.3
#8
skoro inni dostaja levele, expa itp to wina nie lezy po naszej stronie.
zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości