Efe potrzebuje pomocy dotyczącej jej internetuff
#1
No, więc cześć ;-;
Jakoś to piszę, z jakimś tam słabym połączeniem, ale jest...
A więc... Formatowaliśmy kompa i wszystko było dobrze dopóki nie ogarnęliśmy, że nie mamy sterownika do routera. Router z kablówki(je**na Vectra), który przed formatem się co chwilę rozłączał(jednakże nie na Wi-fi lecz na PC).

A co do Wi-fi które wytwarzane jest przez ten router... Z telefonów i 2 laptopów idzie się normalnie połączyć tylko nie z PC. Oprócz tego routera z Vectry mam jeszcze 1 z plusa - sytuacja ta sama - komp nie chce mi łączyć z Wi-fi, a do routera nie mogę znaleźć sterownika. Co ciekawe po podłączeniu modemu z play na menadżerze urządzeń pojawia się karta sieciowa, ale mój router(vectra)odczytywany jest jako "Urządzenie Ethernet".

Jak coś to zapory wyłączyłam, ale to nie chyba tego przyczyna

A sterowników nie idzie znaleźć, bo:
[Obrazek: y6NznNv.jpg]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#2
Jak masz podłączony router? Po prostu jak miałaś ósemkę to łączyłaś się z siecią Wi-Fi i nie było problemu? Jak możesz, to podaj model laptopa.
Niedostępny
#3
(04-13-2015, 20:18)FLP napisał(a): Jak masz podłączony router? Po prostu jak miałaś ósemkę to łączyłaś się z siecią Wi-Fi i nie było problemu? Jak możesz, to podaj model laptopa.
Mam 2 laptopy: jeden HP z windowsem 8(wi-fi działa) i drugi ACER z windowsem XP(wi-fi również działa)
Problem jest tylko na PC(windows 7), a router podłączony kablem Ethernet
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#4
Ahaa... Kurde, to kwaśny motyw, bo PC pewnie składak i teraz nie wiadomo jaką masz płytę główną (chyba że sprawdzisz), bo Ethernet jest w płytę wbudowany. Pobierz (na jakiś inny komputer) program do wyszukiwania sterowników (np. DriverEasy itd, dużo tego jest). Tylko pamiętaj, że jak pobierasz z dobreprogramy to naciśnij linki bezpośrednie, bo nawalisz sobie jakichś adware Tongue
Niedostępny
#5
(04-13-2015, 20:22)FLP napisał(a): (...)PC pewnie składak(...)
Nom :p
(04-13-2015, 20:22)FLP napisał(a): i teraz nie wiadomo jaką masz płytę główną (chyba że sprawdzisz), bo Ethernet jest w płytę wbudowany. Pobierz (na jakiś inny komputer) program do wyszukiwania sterowników (np. DriverEasy itd, dużo tego jest). Tylko pamiętaj, że jak pobierasz z dobreprogramy to naciśnij linki bezpośrednie, bo nawalisz sobie jakichś adware Tongue
Czy CPU-Z się nada?
[Obrazek: fgcnFqk.png]
[Obrazek: KQbcxGk.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
http://www.realtek.cz/realtek-download.p...D&system=1 Spróbuj pobrać to pierwsze i zainstalować, nie bój się, to że jest napisane że na Windowsa Xp to nie szkodzi, powinno działać

Rozpakowujesz zipa do jakiegoś folderu np. na pulpicie. Włączasz Menedżer Urządzeń, klikasz prawym na to nieznane urządzenie, Aktualizuj w poszukiwaniu sterownika, przegladaj moj komputer itd (druga opcja), pozwol wybrac mi sterownik z listy (jak cos to z pamieci xD), naciskasz dalej (masz miec zaznaczone wszystkie urzadzenia, potem z dysku, wskazujesz ten folder z wypakowanym zipem i klikasz na to co tam jest Tongue tzn plik inf chyba

lol dlugie
Niedostępny
#7
duzo tego jest.. i są tez do win 7 http://www.programki.pl/files/categories...owych.html
#8
Dziękuje wam wszystkim za pomoc! Smile
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości