Blokowanie pisania postów użytkownika w swoim wątku.
#1
Information 
Mam propozycje, aby właściciele wątków (W off-topie) mogli blokować pisanie postów w swoim wątku przez użytkownika.
Dlaczego?
Ponieważ jak się skończyła blokada pisania postów danemu użytkownikowi (Frostowi) musiał NADMIERNIE rozwalać wątek (CAPSOWATEK) a że moderatorą nie chce się im dać warna (Na blokade troche malo) to proponuje to aby moglibyśmy z nimi rade dać.
Jak by to wyglądało?
W 1 poście właściciel (Moderatorzy by mogli edytować) by mógł dać komuś blokade na pisanie postów (TYLKO RANGA "GRACZ"!). Użytkownicy zablokowanie by mogli przegladac watek i raportować posty, ale nie mogli by w nim odpowiadać.

TAPATALK
Niedostępny
#2
nie da sie tak zrobic, chyba ze o czyms nie wiem..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Napisałem na forum MyBB i dostałem takiego linka:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=317

TAPATALK
Niedostępny
#4
Bardzo przydatna funkcja. O ile byłaby możliwa, ponieważ na forum kultura pisania o danym temacie, raczej nie istnieje.Krew się we mnie gotuje, jak widzę fajne wątki rozpaprane przez głupie teksty.Ale to takie moje pobożne życzenia, że chłopaki kiedyś wydorośleją. Smile
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#5
Wedlug mnie bardzo dobry pomysł, ale jednego jestem ciekaw. Przeciez Aprilka tutaj bardzo rzadko jest, wiec jak moglaby kogos zablokowac w watku np. "X czy Y?"?
Niedostępny
#6
wydaje mi sie, ze ten plugin pozwala tylko na banowanie osob w wybranych dzialach i tematach, a nie na calym forum jak to mialo miejsce do tej pory.
to wszystko moze zrobic tylko admin, chyba ze wyznaczy do tego inne osoby ktore beda mogly tego uzywac.
a te wyznaczone osoby beda mogly tego uzyc tylko wtedy kiedy tworza dany temat, a nie w trakcie.

przynajmniej tak mi sie wydaje, gdy czytam te zdania (nie wiem jak jest na prawde):
- Admin can insert usergroups id (gid) that can insert specify users uids in them thread (before sending) and those users uids will be banned from that thread
- Author that is in that usergroup able of admin, of a specify thread, can insert specify uids banned from it

nie bede tego testowal, bo oprocz samej wtyczki trzeba zmodyfikowac silnik mybb, a my uzywamy innej wersji.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Dostałem taką odpowiedz:
Snake_ napisał(a):Nie lepiej po prostu w ustawieniach działu przydzielić odpowiednie uprawnienia?
Czy to możliwe?

TAPATALK
Niedostępny
#8
ja jestem za, albo za czymś takim, że w off top osoba musi dać swoisty ,,regulamin,, gdy ktoś się go nie trzyma //warn
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#9
Tylko że moderacji nie chce się dawać warna (bo to wygląda jak ankieta podobno)
@Cichusek
Więc, by może byś pokombinował w opcjach działu Off-topicu?

TAPATALK
Niedostępny
#10
Fajnie by było gdyby gracz w off topie mógł blokować tematy bo np. kiedy przedstawiałem telefon który chce kupić poleciał wielki hejt na samsungi a ja nie mogąc ani trochę ogarnąć spamu zignorowałem wątek.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości