ńju smartfon xd
#11
DAJ SSA Z MODELEM TELEFONU XD BO CI NIE WIERZE ;P TZN XPERII Z3 COMPACT

JUST LIKE THAT
[Obrazek: wcF0oZZ.png]
Niedostępny
#12
Wut czemu mam płeć kobieta xd ktoś mnie strollowal . ..

Jezu nie pomagacie -_- PATRZCIE NA SPECYFIKACJE A NIE PISZCIE SZAJSUNG GÓWNO bo nie chce cuda za 1200 jak te od Sony typu Z tylko tani dobry sprzęt, a ten jest bardzo dobry. Samsung to porządna firma a jak kupujecie gówno od niego typu s3 mini to się nie dziwcie że nie pójdzie wam np. Real racing. Ja pisze z tableta samsung mam na nim 10 gier wszystkie smigaja bez zacięcia. Jak nie macie tego telefonu to mam wasze pisanie "szajsung" głęboko w poważaniu. dużo ludzi ocenia ten telefon na dobry, a wy? Nawet go na oczy nie widzieliście. Nie chce oceny po firmie, tylko po specyfikacji i cenie.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#13
KUP GALAXY S5 IDZ DO DAGRASSO I PRZELACZ Z ESKI NA TVN

(S5 MA FUNKCJE PILOTA)

TAPATALK
Niedostępny
#14
Sony ma wydajniejszą baterię niż Samsung gdybym miał wybierać raczej nie zdecydował bym się na Samsunga tylko właśnie coś z sonego rewelacyjny jest z3 ale cena.W miarę przyzwoicie prezentuje sie M2 aqua no i T3 ma chyba 1,4 procka
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#15
Proszę filipku...
D5803 - xperia z3 compact...
Więcej informacji nie podaje bo są zastrzeżone rajderowymi prawami autorskimi...
Xperia się dobrze trzyma, mam ją 3 miesiące ponad, ma etui i nie miała jeszcze żadnego upadku.
Trochę tęsknię za xperią L, ale ta jest ok...


Załączone pliki Miniatury
   
#16
Wtf? czemu zasłoniłeś wersje andka?
#17
4.4.4 pewnie ;p albo 5.0.2

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#18
Viper po to żeby zgadywać xd
#19
44.2?

TAPATALK
Niedostępny
#20
(04-08-2015, 21:51)Rider napisał(a): EMM
NIGDY SZAJSUNG! XD
W PODOBNEJ CENIE MASZ PROTELEFON, XPERIA L, W MOIM PRZYPADKU TO [*] PRZEŻYŁ 132 UPADKI, 11 O ŚCIANĘ, RESZTĘ O PODŁOGĘ Cry [*]
JAK MASZ WYDAĆ Z 1400 TO BIERZ XPERIA Z3 COMPACT, POSIADAM GO OD 6 MIESIĘCY, PRO TELEFON, PRZEŻYŁ 189 UPADKÓW, 24 O ŚCIEŻKĘ I RESZTĘ O PODŁOGĘ I BETON.
NARAZIE JEST W NAPRAWIE BO OSTATNI UPADEK O BETON ZAKOŃCZYŁ SIĘ JEGO WIELKIM USZCZERBKIEM NA ZDROWIU
wtf CO TY Z TYM FONEM ROBISZ?!
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości