ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu za słaby komputer, za stary shader model, za malo ramu do uruchomienia, za malo vramu do uruchomienia... Tongue
Niedostępny
  Odpowiedz
Za mało wszystkiego. zainwestuj 1000zł w laptop biedaku
  Odpowiedz
LAPTOPS SUCKS
Niedostępny
  Odpowiedz
ale zaloze sie ze nie moze sobie pozwolic na nic innego a stacjonarnego pewnie nie chce wiec..
  Odpowiedz
laptop za 1000zł to jakiejś slabej marki i slaby cały ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
stacjonarny (nawet jakis uzywany) jest 10x wydajniejszy od lapka, oba za 1000zl, bo lapki maja grafike intela zintegrowana albo co gorsza AMD Tongue
Niedostępny
  Odpowiedz
Może ale jak masz dobrego lapka (takiego co ja) takiego dla gracza i mam duzo pamieci to jest ok Smile a po 2 stacjonarnego nie przeniesiesz ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
(05-13-2015, 18:56)FLP napisał(a): stacjonarny (nawet jakis uzywany) jest 10x wydajniejszy od lapka, oba za 1000zl, bo lapki maja grafike intela zintegrowana albo co gorsza AMD Tongue

nie szalej z tym 10x wydajniejszy.

(05-13-2015, 19:01)Mateuu20 napisał(a): Może ale jak masz dobrego lapka (takiego co ja) takiego dla gracza i mam duzo pamieci to jest ok Smile a po 2 stacjonarnego nie przeniesiesz ;p

Nie ma laptopów dla gracza.. zaden szanujacy sie gracz nie kupiłby laptopa...
  Odpowiedz
no 10 moze nie xD
Niedostępny
  Odpowiedz
Na kompa zbierałbym z rok, więc wole już poczekać ze trzy miesiące i kupić laptopa aby mieć chociaż coś lepszego od mojego obecnego drewna.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości