ciąg dalszy
#1
Obraziłem Cichuska bo powiedziałem, że zamiast zbanować gracza krystian2825 zbanował mnie i bo powiedziałem, że nie odwiedza serwera. Gdzie się pomyliłem i od kiedy wyrażenie własnego zdania to obraza? I skoro nadal twierdzisz że mam cheaty oglądnij: https://www.youtube.com/watch?v=l59secWi...e=youtu.be
pozdrawiam i życzę udanych świąt Big Grin

W dodatku Rider przed chwilą usunął film, który służył za dowód Tongue przypadek? nie sądze
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#2
Cichusek może i cię nie przekonamy ale naprawdę dałeś bana bez powodu. Nie wiem gdzie widzisz powód. Ja również niejednokrotnie miałem tak że ktoś był dość daleko ode mnie i go bilem, ponieważ ja go widziałem tuż przy mnie. Pograj sobie może trochę na tym serwerze bez opa i wszelkich innych uprawnień.
#3
idąc tokiem rozumowania Cichuska dps wyrażajac swoje zdanie w powyższym komentarzu obraził admina przez co należy mu się ban.
#4
Dla mnie ban? Hmm. Staram się być miły oraz przekonywujacy ale skoro tak mówisz.. Wiesz ja bana się nie boję. Też nie wiem czym tak naprawdę obraził Cichuska jakub0087. To cichuska serwer niech robi jak chce tylko ze bany za nic.. No to nie jest dobre rozwiązanie na rozwijanie serwera.
Widzę, że Cichusek nie ma zamiaru kontynuować tej dyskusji...
#5
Admin Ma Zawsze Racje
takie są zasady Tongue na sky-landzie

/edit
Prawie xd
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#6
Tylko on miał lagi i przez to mu zaboerało...
Niedostępny
#7
(04-03-2015, 21:11)jakub0087 napisał(a): i od kiedy wyrażenie własnego zdania to obraza?

tak? czyli wg ciebie mogę powiedzieć jakub0087 to ******** i **** oczywiście bez cenzury, to nie mogę dostać bana, bo wyraziłem swoje zdanie. Obraziłeś Go i powinieneś dostać ostrzeżenie/bana.
Nowa zasada:
Admin ma prawie zawsze rację.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#8
(04-04-2015, 21:14)patryk1954 napisał(a):
(04-03-2015, 21:11)jakub0087 napisał(a): i od kiedy wyrażenie własnego zdania to obraza?

tak? czyli wg ciebie mogę powiedzieć jakub0087 to ******** i **** oczywiście bez cenzury, to nie mogę dostać bana, bo wyraziłem swoje zdanie. Obraziłeś Go i powinieneś dostać ostrzeżenie/bana.
Nowa zasada:
Admin ma prawie zawsze rację.

Tylko jedno pytanie czy użyłem choć jednego, jakiegokolwiek obraźliwego słowa!?
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#9
(04-04-2015, 21:14)patryk1954 napisał(a):
(04-03-2015, 21:11)jakub0087 napisał(a): i od kiedy wyrażenie własnego zdania to obraza?

tak? czyli wg ciebie mogę powiedzieć jakub0087 to ******** i **** oczywiście bez cenzury, to nie mogę dostać bana, bo wyraziłem swoje zdanie. Obraziłeś Go i powinieneś dostać ostrzeżenie/bana.
Nowa zasada:
Admin ma prawie zawsze rację.

Prawie...
Mylić się jest rzeczą ludzką, tylko nie każdy potrafi się przyznać do błędu.
#10
Twierdze że Cichusek nie odwiedza swoich serwerów, oraz pomylil się co co cheatow u mnie i krystiana
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości