Zażalenie za niesprawiedliwy wymiar kary
#1
Witam ponownie!
Od razu zacznę od odniesienia się do postu Puyan'a.
Grasz Sagashi nie może wypowiedzieć się na forum osobiście ponieważ dane do jakiego konta (nie wiem dlaczego) przepadły. E-mail zapomniany także ja to za niego zrobię z jego osobistą ingerencją w to zażalenie.

Grasz Sagashi został zbanowany niesprawiedliwie. Złe czyny jakie popełnił były na tyle łagodne że permamentny ban jest zbyt ostrą karą.

Wyzywanie gracza rzepielinka zaraz po ukończeniu bana ,było zrobione pod wpływem emocji stracenia sześciu latarni. Miał on prawo również sądzić że został okradziony przez gracza puyan07 ,ponieważ na serwerze jest pod rangą ELITE a nie Moderator jak na Mod'a przystało.

(dodam ,że jeśli ktoś ma zamiar go tu obrażać ,oskarżać to proszę od razu dowody w postaci screen'a)

Proponuje aby gracz Sagashi otrzymał bana na czas 2/3 tygodni. Mam nadzieje że przez ten czas bardzo solidnie przemyśli swoje zachowanie.
Również zamierzam z nim porozmawiać na temat tego co zrobił i pouczyć.

(jest to kontynuacja poprzedniego tematu ,który został zamknięty bez możliwości wypowiedzenia się "obrońcy" Sagashi'ego ,proponuje też aby to Cichusek zajął się tą sprawą ponieważ tak jak powiedziałem przez puyana przemawia za dużo emocji do gracza Sagashi)
#2
"Admin ma zawsze rację" Wink
Jak można denerwować się o jakąś grę? (Chyba że nerd) Puyan słusznie postąpił dając perma. Sagashi od razu po banie obrażał robiąc z puyana złodzieja i nazywając rzepielinke zdzira.
Niedostępny
#3
(03-29-2015, 20:54)ZED napisał(a): "Admin ma zawsze rację" Wink
Jak można denerwować się o jakąś grę? (Chyba że nerd) Puyan słusznie postąpił dając perma. Sagashi od razu po banie obrażał robiąc z puyana złodzieja i nazywając rzepielinke zdzira.

Otóż nie mój drogi kolego. Bywa że Admini częściej się mylą od graczy i w tym przypadku nie wątpliwie tak było.

Sagashi z tego co wiem tylko ostrzegał że grasz puyan07 może być złodziejem. Podczas obrażania rzepielinki przemawiało przez niego dużo emocji (tak samo z tekstem do puyan07). Stracenie sześciu latarni w przeliczeniu na walutę 27K jest duża stratą czasu. (nadal nie widziałem dowodów które potwierdzają że pierwszy ban Sagashi'ego był słuszny).
#4
1. przyznal sie, ze ukradl rzepielince dokladnie 6 latarni.
2. po odbyciu kary prosil sie o jej przywrocenie obrazajac innego gracza (brak poprawy w zachowaniu).
3. mimo, ze sam kogos okradl to byl na tyle podly, ze zwyzywal administracje za to, ze mu zabrala cenny lup.
4. a co ma do tego ranga? nie on mu zabral te latarnie, tylko ja, a puyan zostal przez niego oskrazony, bo od niego dostal bana.

podsumowujac - okrada graczy, obraza administracje i nie potrafi przyznac sie do bledu.
juz za samo zle slowo o administracji mozna dostac bana na stale, a to na ile banuje puyan to juz jest jego sprawa i ja sie do tego nie wtracam, bo on ma takie prawa. widocznie poczul sie mocno urazony tym co o nim pisal sagashi, a pozostale jego czyny tylko umocnily jego decyzje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Rozumiem. (na taką odpowiedź czekałem)


Mimo wszystko uważam że każdy powinien dostać tą "drugą szanse".
Każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do popełniania błędów. Inni uczą się szybciej a inny wolniej. Proszę o zbanowanie gracza Sagashi na okres trzynastu dni. Przed tym jeżeli można prosić w jego imieniu danie jednego dnia na odnowienie odwiedzin wyspy. Rozmawiałem z nim i wiem że ma tam drogocenne rzeczy i jeżeli jego wyspa zniknie nie będzie miał do czego wracać.
Poręczam za gracza Sagashi że jego okrutne i nie przyzwoite zachowanie już więcej się nie powtórzy.

Mam nadzieje że zrozumiecie go ,nie każdy ma idealne relacje w rodzinie oraz inne problemy wpływające na zachowanie. (to tak na marginesie Wink )


PS: Wiem że w jego imieniu oczekuje wiele ,ale z tego co wiem osiągnął bardzo dużo i nie chciałby tego tracić.
#6
ban długi jest po to, aby wyspa się skasowała skoro zasłużył na długiego bana.
po za tym obrażał rzepkę z 10 razy zaraz wrzucę ss
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#7
(03-29-2015, 21:14)Garrick napisał(a): Rozumiem. (na taką odpowiedź czekałem)


Mimo wszystko uważam że każdy powinien dostać tą "drugą szanse".
Każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do popełniania błędów. Inni uczą się szybciej a inny wolniej. Proszę o zbanowanie gracza Sagashi na okres trzynastu dni. Przed tym jeżeli można prosić w jego imieniu danie jednego dnia na odnowienie odwiedzin wyspy. Rozmawiałem z nim i wiem że ma tam drogocenne rzeczy i jeżeli jego wyspa zniknie nie będzie miał do czego wracać.
Poręczam za gracza Sagashi że jego okrutne i nie przyzwoite zachowanie już więcej się nie powtórzy.

Mam nadzieje że zrozumiecie go ,nie każdy ma idealne relacje w rodzinie oraz inne problemy wpływające na zachowanie. (to tak na marginesie Wink )


PS: Wiem że w jego imieniu oczekuje wiele ,ale z tego co wiem osiągnął bardzo dużo i nie chciałby tego tracić.

decyzja nalezy do osoby ktora go zbanowala.
zamykam temat, jak puyan cos zdecyduje to tutaj pewnie napisze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości