Nowy serwer (Cheatuj albo giń!) + ShoutBox
#1
Nowy serwer (na innym IP)
W związku z tym że na tym serwerze jest pełno cheaterów a serwera w Polsce no-premium nie mogę znaleźć gdzię są only - cheat's (Był 1 serwer ale nie działa od wakacji [*]) to proponuje dodać serwer:
- Only - cheats (Na osobnym IP) w typie EasyHC (Easy HardCore)
---
ShoutBox

Proponuje aby archiwum SB było takie że najstarsze wiadomości to strona pierwsza a nie jakaś tam 9100 i Zrobię podziałki na SB na Ogólny/Prywatne aby Administratorowi można było podać stronę na czym się znajdują treści nie zgodne z regulaminem. (Myślę że to będzie dużo ułatwienie)

SB = ShoutBox
Niedostępny
#2
Nie... Ustalmy że cheater to taki szczur..
A taki serwer byłby żywicielem szczura co za tym idzie???
Plaga 489 Szczury atakują i zajmujom naszom internetowom stacje
Czyli Zwiększenie SZCZURUFFFFF i ps kup serwer i se zrób taki ;D
Konfidencić na maluchy
#3
Mati, z cheatami gra sie slaaboo ;p

Btw pisze sie "only cheats", a nie "cheat's".

Post wysłany przez aplikację Tapatalk

Aha... a co do sb to bylbym NAWET na tak, ale ten plugin na forum nie jest developerow skylanda i nie moga zmienic sb, moga zrobic wlasny plugin ale watpie zeby potrafili to zrobic [emoji14]

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#4
(03-18-2015, 20:03)FLP napisał(a): Mati, z cheatami gra sie slaaboo ;p

Btw pisze sie "only cheats", a nie "cheat's".

Post wysłany przez aplikację Tapatalk

Aha... a co do sb to bylbym NAWET na tak, ale ten plugin na forum nie jest developerow skylanda i nie moga zmienic sb, moga zrobic wlasny plugin ale watpie zeby potrafili to zrobic [emoji14]

Post wysłany przez aplikację Tapatalk

Chodzi mi o taki serwer że każdy może cheatować tylko jedyne na co by był anti - cheat to Fly
Niedostępny
#5
Wiem, ale to nie zmienia faktu ze cheaty wszystko psuja...

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#6
Ten serwer byłby po to aby z głównego sky-landa wyczyścić trochę cheaterów teraz to to by było lepiej a nie że co 3 gracz na 3-c to ma aure...
Niedostępny
#7
1. nie
2. mozna wyczyscic calkiem archiwum shoutboxa, ale nie wiem czy jest sens. nie da sie zrobic zadnej podzialki ani limitu archiwum.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości