Kolejna strata domu
#1
Powiem wam tak , że rozumiem 14 dniowy okres waznosci dzialki od ostatniego zalogowania/teleportowania sie nie działkę.

Nie wiem czy macie do dupy pluginy czy ***** wie co się dzieje z waszym serwerem , ale logowałem sie co drugi dzien lub co 5 dzien żeby mi działka nie znikła.

Dzisiaj wchodzę na waszego serwa na swoje konto loguje sie i chce wejsc na dzialke a tu pisze ze dzialki nie ma. Zalogowałem sie 2 razy jeszcze dla upenienia sie i komunikat ten sam.

Wszedłem z konta znajomej bo miała obok mojej swoją działkę i okoazuje sie że po domu i tabliczce ani śladu. Wiec jak wyjaście ten problem.
Bo to jest smieszne ze 2 raz mi sie to przydarza.
#2
Mi też się to stało na Prison, pytałem się innych graczy i też mieli taki przypadek ;/
Coś się zwaliło ;p
#3
Hmm, ja mam za zadanie odnawiać działkę mojej koleżanki, bo ona nie może wchodzić, jakoś już miesiąc jej nie ma, a działka dalej stoi. Wchodzę na działkę co 2 dni, rozwalam i stawiam coś, otwieram i zamykam skrzynię i jak na razie jest dobrze Tongue
Niedostępny
#4
Ja też wchodziłem i cokolwiek robiłem na działce żeby serwer odnotował że na działce sie coś dzieje. Tu nie chodzi o itemy itp.
Tylko o poswiecony czas.
#5
no nie da sie nic z tym zrobic, nie ma to nie ma, zacytuje cichego
"idz do tworcow plotme, a nie do mnie"
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości