Skoro nie korzystamy to trzeba zacząć. Jak zginęło 1000 króliczków : D?
Cóż, Wicia ty zmusiłaś, żeby dawał mi minusy i mam dowód.
Do edytowania: nie pisałem, że Ty edytujesz, tylko że ja nie edytuję.
Jeżeli w tamtym temacie się wypowiadałem, to oskarżaj moderatorów, że usunęli mój post, bo ja nic nie usuwam i nie pamiętam, co pisałem. A świadków zawsze można przekupić. Takie są zasady tego forum: bez screenów nie ma winy.
Ja Ciebie nie trolluję, bo z żartów powinny śmiać się 2 osoby: ta, która żartuje i ta, o której są żarty.
Do usuniętego postu: napisałaś tylko "już usunęli", nie napisałaś kto i co usunęli, więc mogłem nie wiedzieć.
Ja Tobie nie rozkazuję, tylko składam propozycję.
A grą jest walka pomiędzy mną a Tobą. Walki zawsze są grą.
A w pokemony też gram, więc nie mam nic przeciwko temu. Kiedyś wątek o pokemonach też mnie wkurzał, bo nikt nie zabijał króliczków. Wtedy zacząłem sam je zabijać. Myślę, że sam zabiłem około 150 króliczków.
Jeżeli nie chcesz iść na PW, to postaram się wygrać tę walkę, która dla mnie jest pokojową zamieszką.

A teraz możemy się kłócić dodając posty w Post Scriptum pod króliczkami, więc tylko 1 post na dzień. Nieważne, co teraz napiszesz, ja tej reguły będę się trzymał. A skoro nie chcesz PW, to w końcu zapomnimy, o co nam poszło.
402 Payment Required


Wiadomości w tym wątku
RE: Skoro nie korzystamy to trzeba zacząć. Jak zginęło 1000 króliczków : D? - przez lee32147 - 04-08-2014, 15:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości