Kończe :( Czesc wszystkim
#1
Czesc Wszystkim.
Tak jak w tytule kończe gre na tym serwerze (ogolnie w nic juz nie gram) poprostu przychodzi czas,że trzeba coś poświęcić. Niestety.. Fajnie sie z wami grało. Osoby,ktore zawsze będe mile wspominal,z ktorymi gra stawała się przyjemniejsza Bielutki, Rayz1443, jawelcraft, rzepielinka, Lsiman, gears, Lipomix, Croxx ( Krokiet Big Grin) FLP ,AboundPL Frost,Varille, Rider, Michu1PL.
Grałem tu grubo ponad rok i wszystkich nie potrafie zapamiętać. Jeśli kogoś pominąłem,to przepraszam lecz jestem tylko człowiekiem. Niezapomne też o administracjii.
Cichusek,ktory czasem przyprawial mnie do nerwów,a czasem wykazywał się spoko ziomem
Hayer dłuuugie rozmowy,wypady na PvP. Niezapomniane
Gal Dzięki,za pomoc w różnych sprawach na prisonie,bo tam moglem cię jedynie poznac.
Szczególnie jednak chcialem podziękowac Bielutkiemu ,oraz rayzowi za ten długi czas,ktory razem spędzilismy na budowie dzialem,wysp itp. Was zawsze będe mile wspominal.
Troche się rozpisalem,ale cóż taki juz jestem. Pamiętajcie o mnie. Przepraszam też za te niemile sytuacje oraz spory. Czasem też wpadne do was,zeby pogadać bo w sumie spędzilem tu dlugie godziny. Trzymajcie się cieplo. Czesc Cry
Cry
Niedostępny
#2
CO TE DZIEWCZYNY ROBIĄ Z CHŁOPAKAMI!!!
NIE OPUSZCZAJ NAS!!!
ALE SKORO MUSISZ, TO ŻEGNAJ MC4EVER
WPADNE KIEDYŚ DO KOLNA :<
#3
No niestety. Kto by chcial o czyms pogadać macie priva,napewno odpisze za jakis czas
Niedostępny
#4
Trzym się Everererer Big Grin
Miło sie grało
¯\_(ツ)_/¯
#5
Trzymaj sie Ever. ♡
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości