Euro Truck Simulator 2
#31
(02-03-2015, 03:50)FLPlayGamesAgain napisał(a): Jak dla mnie po ssach przynajmniej grafika nie wyglada jakos super fajnie xD ale frost przesadzasz, prawdziwy gracz nie zwraca uwagi tylko na grafike... Btw, wot i wt sa slabe bo slaba grafika
Wot ma dobra... Tylko jezeli ja mam na minimum 30fps, a w wt na pol ultra(polowa wysoka, polowa ultra) 100 wiec ;p
Oczywiscie, gracz nie zwraca uwage na grafike, ale sam gameplay tej gry nie jest dobry...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#32
Heh, takie pomniejsze błędy:
[Obrazek: doSFluT.jpg]

Porównanie grafiki lel (fpsy nie są pokazane :/ ale podam minimalne (powiedzmy) i maksymalne, których doświadczyłem):
Moje "grywalne" (te ustawienia często się zmieniają, bo czasami chce sobie popatrzeć na grafikę, czasami na ilość klatek, czasami na odbicia) - 18-24 fps
[Obrazek: FvQJZdM.jpg]
[Obrazek: qbVbW3E.jpg]
[Obrazek: eNN4alB.jpg]
[Obrazek: irHWZll.jpg]
[Obrazek: V3B9a7m.jpg]

Lowest (musiałem się przemieszczać troszkę, bo mapka przeładowuje trawę kilka metrów dalej) - 44-48:
(trawa, skalowanie 50%)
[Obrazek: yQBh1AO.jpg]
(trawa, skalowanie 100%)
[Obrazek: Sv0fA3T.jpg]
(skalowanie 100%, reszta lowest)
[Obrazek: 6ypEP3f.jpg]
(lowest, trawa, 100% chyba)
[Obrazek: gdns2Lt.jpg]
(lowest, 100%)
[Obrazek: H1fk5lz.jpg]

Ultra (all high, ultra, wszystko włączone, skalowanie 100%) - 5-8 fps:
[Obrazek: 1YyNaTB.jpg]
[Obrazek: E7YKQkX.jpg]




Podsumowując:
Grafika względem optymalizacji to *Magiczny link dla osób, które nie jedzą w tym momencie, ani nie jedli nic przed chwilą*
Optymalizacja to nie ta z Battlefielda 3, gdzie klatki na sekundę to wielokrotności (jak nie więcej) powyższych, czy podobno dobra z Maxa Payne'a 3, albo zapowiadana dla GTA 5.


//Edit
Co do grywalności:
Gra jest bardzo grywalna, nawet dla osób, które raczej nie lubią symulatorów. Póki co jest to moja druga w kolejności gra, przy której spędziłem najwięcej czasu.
Jeżeli chodzi o stosunek jakości do pieniędzy wydanych na tę grę to... promocja -80% (około 2€ + dodatki €4,5, ale można się obejść bez kilku i to jest około 2-4 euro) - duże TAK!, normalna cena, albo Empik? - NIE! (€20 chyba (podstawka) + €10 dlc rozszerzenia mapy/80 zł (podstawka + 1 dlc).
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#33
Ultra niczym minimum BF3
ja ci za 20zl kupie gold edyszyn
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#34
(02-03-2015, 06:39)Frost napisał(a):
(02-03-2015, 03:50)FLPlayGamesAgain napisał(a): Jak dla mnie po ssach przynajmniej grafika nie wyglada jakos super fajnie xD ale frost przesadzasz, prawdziwy gracz nie zwraca uwagi tylko na grafike... Btw, wot i wt sa slabe bo slaba grafika
Wot ma dobra... Tylko jezeli ja mam na minimum 30fps, a w wt na pol ultra(polowa wysoka, polowa ultra) 100 wiec ;p
Oczywiscie, gracz nie zwraca uwage na grafike, ale sam gameplay tej gry nie jest dobry...

No chyba was powaliło... Wot dobra grafika? modele odwzorowane jakby przez 10 latków, silnik gry z gry rpg sprzed paru lat ale wot lepszy.. no tak, widać co marketing robi z mózgami niektórych osób.
A tutaj filmiki aby uświadomić wam jak bardzo sie mylicie:
Szczególnie sprawdzcie 5:56


#35
Wy? Ja napisalem ze wot ma wlasnie slaba xd

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Niedostępny
#36
Może i grafika nie jest co BF4 ultra ale grywalność powalająca, jeżeli pogram długo to potem myśle i nawet ogarniam taktyki w myślach jak zarobić nie marnując dużo czasu
Konfidencić na maluchy
#37
Fajne filmy Viper xd Już wiem co ewentualnie wybrać. GTA 5 :trellface:

Spoiler do zarobku w ETS 2 - uwaga, może popsuć zabawę (zaznacz, aby przeczytać, Taptalkowcy mają pecha)
Najlepiej to teleportować się między najdalszymi garażami, np. Aberdeen i Debrecen i przy 4-6 kierowcach 100k co teleport, po czym dokupujemy ciężarówki i zatrudniamy więcej i tak w kółko. No czit engine, no nodus, no huzumi.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#38
(02-03-2015, 15:59)FLPlayGamesAgain napisał(a): Wy? Ja napisalem ze wot ma wlasnie slaba xd

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
No ja nie wiem co tam Paweł na tu pokazuje...


Jeździć w kółko, za*ebisty fun
Juz wole w TBoI
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#39
Odpowiadałem głownie do frosta poza tym War Thunder brzydkiej grafiki nie ma na full ustawieniach

http://prntscr.com/60nb88
http://prntscr.com/60nbk9
#40
(02-03-2015, 19:23)Viper napisał(a): Odpowiadałem głownie do frosta poza tym War Thunder brzydkiej grafiki nie ma na full ustawieniach
A mi tu chodzilo wlasnie ze WT ma dobra, a WoT nie ;p(w sumie ma ale optymizacja nie pozwala rywalizowac z wt ;p)
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości